Ania Dąbrowska - koncert w Warszawie 2019! BILETY, DATA i MIEJSCE występu

2019-01-26 10:09
Ania Dąbrowska
Autor: Materiały prasowe Ania Dąbrowska

Jedna z najlepszych polskich wokalistek znów zaśpiewa w Warszawie! Dowiedzcie się, gdzie i kiedy zagra, a także ile kosztują bilety na koncert Ani Dąbrowskiej.

Ania Dąbrowska - koncert w Warszawie 2019! BILETY, DATA i MIEJSCE występu to informacje, których na pewno poszukują teraz fani. Po ogromnym sukcesie w pełni wyprzedanych, zeszłorocznych koncertów Ania Dąbrowska powraca do Stodoły. Artystka wystąpi na deskach klubu już 3 kwietnia. Bilety dostępne w sprzedaży!

Ania Dąbrowska, artystka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda pokryła się Platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Na swoim koncie ma ponad 500 000 sprzedanych płyt. Jest także laureatką 9 Fryderyków (między innymi w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku), a także wielu innych nagród branżowych.

ALVARO SOLER - nowa piosenka LOCA gorącym HITEM na wiosnę! [VIDEO]

Ania Dąbrowska
Autor: Materiały prasowe Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska - nowa piosenka

Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie. To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić.

Tak o swoim najnowszym singlu opowiada Ania Dąbrowska. Serce nie sługa to piosenka promująca najnowszy film Filipa Zylbera o tym samym tytule. Utwór Ani Dąbrowskiej nawiązuje do filmowej historii dwójki młodych osób, które poszukują upragnionej miłości, ale jednocześnie nie są pewne swoich uczuć. Muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej chwyta za serce od pierwszych dźwięków. Piosenka na pewno zabrzmi podczas koncertu w Stodole 3 kwietnia 2019.

Ania Dąbrowska - bilety na koncert w Stodole 3.04.2019

Bilety na koncert Ani Dąbrowskiej są już do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz w sprzedaży internetowej na www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.

  • Do 13 marca - 79 PLN (miejsca stojące)
  • Od 14 marca - 86 PLN (miejsca stojące)
  • 119 PLN (miejsca siedzące) - balkon
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze