O czym marzy Dawid Kwiatkowski? Będziecie w wielkim szoku!

2021-04-14 19:50 Adam Bysiek
The Voice Kids 4 - Dawid Kwiatkowski
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Dawid Kwiatkowski ma w Polsce setki tysięcy fanek i fanów. Wielu z nich zapewne myśli, że artysta osiągnął już wszystko co można w branży i przemyśle muzycznym, a co za tym idzie raczej nie ma już o czym marzyć. Tutaj jednak czeka Was spore zaskoczenie, ponieważ znany i lubiany wokalista ma nie tylko sporo planów na przyszłość, ale też marzeń, które dla większości z Was mogę na pierwszy rzut oka wydać się dziwne. Jak się Wam wydaje - na czym kiedyś i na czym dziś najbardziej zależy Dawidowi?

Dawid Kwiatkowski jest dziś nie tylko znanym w całym kraju muzykiem, ale też jurorem słynnego The Voice Kids. Prawdziwy człowiek orkiestra. O czym mógł marzyć w czasach, gdy aż tak wielka rzesza ludzi jeszcze o nim nie słyszała?

O czym marzył Dawid Kwiatkowski w dzieciństwie?

O czym marzył Dawid Kwiatkowski dawniej - takie pytanie zapewne stawiają sobie ci, dla których wokalista jest autorytetem i pewnym wyznacznikiem tego jak przebiegać powinna muzyczna kariera w naszym kraju. Tutaj zaskoczymy niemal wszystkich, ponieważ zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w czasach młodości Dawid Kwiatkowski marzył o tym aby zostać tramwajarzem. Czy dziś ktokolwiek z Was wyobraża sobie, że ten uroczy muzyk zasiada nie za heblami w studio, ale sterami miejskich tramwajów?

The Voice Kids. Ten wykon rozłożył Kwiatkowskiego na łopatki

Wielu fanów muzyka pewnie inaczej wyobrażało sobie nastoletnie marzenia swojego idola, ale być może uda się Wam zgadnąć o czym artysta może marzyć dziś?

Marzenia Dawida Kwiatkowskiego

Jak się Wam wydaje, o czym marzy dziś Dawid Kwiatkowski. Tutaj warto przypomnieć, że znany i lubiany wokalista nadal jest członkiem jury największego w Polsce muzycznego talent show The Voice Kids 4, które emitowane jest w kanale drugim Telewizji Polskiej. Zważając na jego bardzo szczere zaangażowanie w przygotowanie do członków swojej drużyny do finałowego występu, nie trudno dostrzec, że aktualnie jego największym marzeniem jest wygrana Olka Klembalskiego, który został wybrany przez Dawida Kwiatkowskiego do walki o wygraną w finale. To marzenie może spełnić się już niebawem - myślicie, że jest realne?

Najnowsze