The Voice Kids 4 - Olek Klembalski to drugi Marcin Maciejczak? Internauci dostrzegają podobieństwo

2021-04-12 10:43 AR
Olek Klembalski
Autor: materiały prasowe TVP

The Voice Kids 4 już wkrótce się skończy. W sobotę 17.04.2021 poznamy zwycięzcę tej edycji. W gronie trzech finalistów znalazł się między innymi Olek Klembalski, który reprezentuje drużynę Dawida Kwiatkowskiego. Według internautów, uczestnik jest bardzo podobny do Marcina Maciejczaka, poprzedniego zwycięzcy. Czy pójdzie jego śladem?

The Voice Kids 4 - FINAŁ odbędzie się w sobotę 17.04.2021. O główną nagrodę zawalczą Sara Egwu James, Tatiana Kopala i Olek Klembalski. Choć według wielu osób faworytką do zgarnięcia trofeum jest Sara, wiele osób wskazuje także na Olka Klembalskiego. Internauci dostrzegli, że między nim a poprzednim zwycięzcą programu jest wiele podobieństw. Zwrócono uwagę na fizyczne podobieństwo chłopców. - Ktoś może zatrzymać cię na ulicy myśląc, że to Marcin - napisała na Instagramie Olka jedna z fanek. Dostrzeżono również podobieństwo w stylistyce muzycznej. Ostatni występ Olka z piosenką Writing's On The Wall porównano do występu Marcina z Rise Like a Phoenix. Co więcej, obaj chłopcy byli pod opieką Dawida Kwiatkowskiego. - Dawid wziął drugiego Marcina do finału - czytamy komentarz użytkowniczki Facebooka. Czy podobieństwo do Marcina faktycznie pomoże Olkowi wygrać program? Przekonamy się wkrótce.

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

The Voice Kids 4 - kto wygra?

Tegoroczny finał programu The Voice Kids wzbudza wiele emocji. Zdaniem większości faworytką jest Sara Egwu James z drużyny Tomsona i Barona. Dziewczynka wyróżniała się od samego początku. Jej wykonanie piosenki Anyone Demi Lovato doceniono nawet za granicą. Niektórzy uważają jednak, że startowanie w finale z pozycji faworytki może być utrudnieniem w faktycznym zwycięstwie, ponieważ może panować przekonanie, że ma zapewnione zwycięstwo i w ten sposób zabranie jej głosów. W ostatnim odcinku wykonaniem zachwyciła także inna finalistka - Tatiana Kopala, która może okazać się czarnym koniem finału. W stawce nadal pozostaje uwielbiany przez widzów Olek Klembalski. Kto wygra? Weź udział w ankiecie poniżej:

The Voice Kids 4 - FINAŁ. Kiedy i gdzie oglądać?

Finał czwartej edycji The Voice Kids odbędzie się już w sobotę 17.04.2021. Program, jak zawsze, będzie można zobaczyć na antenie kanału TVP2. Godzina transmisji pozostaje bez zmian. Ostateczne starcie trójki finalistów zacznie się punktualnie o 20:00. Na koniec odcinka zostanie wskazany nowy najlepszy dziecięcy głos w Polsce, który pójdzie śladami Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka.

Najnowsze