Nowy dźwięk na Messengerze 2021. Co się stało i jak go zmienić w aplikacji?

i

Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Nowy dźwięk na Messengerze 2021. Co się stało i jak go zmienić w aplikacji?

Nowy dźwięk na Messengerze 2021. Co się stało i jak go zmienić w aplikacji?

2021-05-29 13:52

Nowy dźwięk na Messengerze 2021 jednych denerwuje, a drudzy nie zauważyli żadnej zmiany. Pojawił się on wraz z aktualizacjami mającymi na celu udoskonalenie popularnego komunikatora. Jak zmienić powiadomienie na Messengerze? Co zrobić, by dzwonek, gdy ktoś napisze wiadomość był inny? Przekonajcie się poznając garść szczegółów i dokładną instrukcję.

Nowy dźwięk na Messengerze 2021. zaskoczył tysiące użytkowników. Nie jest to jednak pozytywne zaskoczenie, bo jak da się zauważyć, negatywnych komentarzy związanych z tym, że Messenger ma nowy dźwięk jest znacznie więcej. Swoją drogą to kolejna zmiana, jaką w ostatnim czasie wprowadzili właściciele komunikatora. Niedawno pojawiła się możliwość zgłaszania niebezpiecznych sytuacji, a także blokowania użytkowników. Powróciła opcja przeglądania galerii i zmieniania pseudonimów. Pogrubienie tekstu na Messengerze, czy też pisanie kursywą również działa, co jest akurat pozytywną zmianą. W związku z wprowadzanymi udoskonaleniami często pojawiają się awarie Messengera. Najczęściej problem dotyczy tego, że nie można wysłać wiadomości czy też plików graficznych. 

Instagram - sztuka czy erotyka?
Sonda
Nowy dźwięk Messengera 2021 - czy cię denerwuje?

Nowy dźwięk na Messengerze 2021 - dlaczego?

Nowy dźwięk Messengera pojawił się wraz z pierwszymi aktualizacjami aplikacji w 2021 roku. Wiele osób w ogóle nie zauważyło, że dzwonek powiadomień się zmienił, ale ci, którzy słyszą różnicę wyrażają swoją dezaprobatę w mediach społecznościowych. Gdy ktoś do was napiszę serię wiadomości, to pierwszy dźwięk messengera jest normalny, a już każdy kolejny zupełnie inny, denerwujący.  

Messenger - nowy dźwięk 2021: jak zmienić?

Jak zmienić dźwięk na Messengerze 2021? Jeśli denerwuje was dzwonek powiadomień możecie go zmienić w bardzo łatwy sposób. Możecie skorzystać z dostępnej bazy dźwięków, ale możecie też wybrać spośród własnych prosto z waszej karty pamięci. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Odpalcie aplikację tak, aby wyświetlało się okno czaty.
  2. Obok napisu Czaty kliknijcie w miniaturkę swojego zdjęcia.
  3. Pojawicie się w specjalnym menu, na którym znajdziecie możliwość ustawienia trybu ciemnego, przełączenia konta, folderu innych wiadomości, a także zmieniania powiadomień i dźwięków.
  4. Klikając w opcję Powiadomienia i Dźwięki macie mnóstwo możliwości do wyboru, a wśród nich zmienienie dzwonka powiadomienia. 

Triki na Messengerze, które przydadzą się każdemu. O tym z pewnością nie miałeś pojęcia!

Możecie ustawić swój własny dźwięk spoza dostępnej listy, jako powiadomienie na Messengerze. Plik MP3, który chcecie, żeby wybrzmiewał, gdy ktoś napisze wiadomość przenieście do folderu Ringtones na wewnętrznej pamięci telefonu. Najlepiej i najprościej można to zrobić podłączając telefon do komputera. Następnie po przeniesieniu dźwięku i odłączeniu urządzenia z komputera nasz dźwięk pojawi się w tym samym miejscu, co odgórnie zainstalowane powiadomienia.