Nowy człowiek w GENZIE. Druga ekipa Friza się powiększyła!

2021-12-02 11:02
GENZIE
Autor: screen z YouTube/GENZIE

Genzie to ekipa, którą stworzył Friz. Nowi youtuberzy tworzą pod jego okiem materiały wideo dla swoich widzów, które z dnia na dzień zdobywają coraz więcej wyświetleń. Choć początkowo Genzie liczyło pięciu członków, to teraz okazuje się, że doszedł do nowych youtuberów ktoś jeszcze. O kim mowa?

Nowy członek Genzie - kto to taki? O kogo chodzi? Karol Wiśniewski, znany wszystkim jako Friz zaskoczył cały internet. Tym razem wpadł na pomysł, aby stworzyć nowy projekt, czyli Genzie, który będzie promować nowe pokolenie influencerów przy pomocy przeróżnych materiałów wideo i nie tylko. Cała pięcioosobowa ekipa mieszka obecnie w luksusowej willi w Krakowie, która została wybudowana na zlecenie Friza. Mieszkają w niej zwycięzcy talent-show "Twoje 5 Minut", które również odbywało się w sieci z inicjatywy najpopularniejszego youtubera w naszym kraju oraz dwie osoby, które już wcześniej były znane internautom. Wieloletni kontrakt influencerski po talent-show podpisali Faustyna Fugińska, Hania Puchacka i Bartek Kubicki. Do nich dołączyli znani twórcy, a mianowicie Mortalcio i Kartonii, których obecnie wszyscy porównują do Wersow i Friza. Okazuje się jednak, że do wymienionej piątki dołączyła nowa osoba. Kim jest nowy uczestnik projektu Genzie?

Friz z Ekipy miał stłuczkę! Karol Wiśniewski wszystko nagrał

Genzie - nowy człowiek

Ekipa Genzie się powiększyła. Do Faustyny, Hani, Bartka, Mortalcia i Kartonii dołączył ktoś jeszcze! O kim mowa? Chodzi o Bartka Laskowskiego, który prywatnie jest chłopakiem Hani Puchackiej. Bartek pod pseudonimem Świeży dołączył do projektu i od teraz możemy oglądać go na kanale Genzie. Póki co odcinku pokazują początki chłopaka w ekipie, a dokładnie jego chrzest na domownika Genzie.

Genzie - ile wiesz o projekcie? Komplet punktów to ogromny wyczyn!

Pytanie 1 z 9
W której gali FAME MMA brał udział Patryk Baran?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze