Nowości Muzyczne: Natalia Zastępa, Mikolas Josef i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-11-29 15:10 RW
Nowości Muzyczne: Natalia Zastępa, Mikolas Josef i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli Nowości Muzyczne: Natalia Zastępa, Mikolas Josef i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Premiery w New Music Friday w Radiu ESKA sprawdzą się podczas długich, jesiennych wieczorów. Tak jest w przypadku numeru Kłopoty, pod którym podpisuje się młoda, utalentowana wokalistka, Natalia Zastępa. Wciągnie was również nowy kawałek od Mikolasa Josefa, a także singiel od DJ-a Rossa. Przekonajcie się sami i sprawdźcie pełną listę premier - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 29 listopada, to potencjalne hity 2020 roku! Które nowe piosenki warto znać? Najciekawsze i najgorętsze propozycje podrzucamy wam w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. W gronie numerów, na które warto zwrócić uwagę, znalazł się nowy singiel Mikolasa Josefa. Muzyk, który bujał nas przez kilka miesięcy hitem Acapella, powraca z kawałkiem w stylu country, Colorado. Ciekawe co powiecie również na nowy kawałek, pod którym podpisuje się The Weeknd. To pierwszy premierowy, solowy materiał artysty od czasu wydanej w marcu 2018 EP-ki zatytułowanej My Dear Melancholy. W swoim nowym utworze Abel Tesfaye, bo tak naprawdę nazywa się The Weeknd, śpiewa o szukaniu głębszego sensu oraz uzdrowienia, najlepiej z rąk tej jedynej. Imprezy rozkręci natomiast numer DJ-a Rossa. Koniecznie sprawdźcie następcę hitu La Vie, czyli Le Soleil!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 29.11.2019

New Music Friday 29.11.2019 to także nowa propozycja od Mesto, który zaprosił do współpracy Aloe Blacca oraz Don Diablo, który za sprawą swojego nowego numeru wysyła gratulacje. Do oceny zostawiamy wam także utwór Kłopoty. To trzeci singiel finalistki The Voice of Poland, Natalii Zastępy. Piosenka opowiada o zatracaniu się w szalonych uczuciach i emanuje młodzieńczą energią. Powstała we współpracy młodą kompozytorką Sanah oraz weteranami sceny: Maćkiem Wasio i Olafem Deriglasoffem.

Oto lista premier w New Music Friday w Radiu ESKA:

  • Gromee - Share The Joy
  • Mikolas Josef - Colorado
  • Dj Ross & Kumi - Le Soleil 
  • Don Diablo & Brando - Congratulations
  • The Weeknd - Heartless
  • Mesto feat. Aloe Blacc - Don't Worry
Najnowsze