Viki Gabor śpiewa hit Roksany Węgiel! Wokalistka zaskoczyła wykonaniem!

2019-11-27 15:48 AD
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Viki Gabor to wyjątkowo utalentowana młoda wokalistka. Dziewczyna wygrała w 2019 roku Eurowizję Junior, tym samym zdobywając pierwsze miejsce dla Polski po raz drugi z rzędu. Tego osiągnięcia zazdroszczą nam inne kraje. W 2018 podobny sukces osiągnęła Roksana Węgiel. Jesteście ciekawi, jak dziewczyny brzmiałyby w duecie? Viki zaśpiewała dla ESKA TV fragment hitu Roxie!

Viki Gabor fenomenalnie zaśpiewała piosenkę Superhero, zajmując drugie miejsce w głosowaniu jurorów, a pierwsze w głosowaniu widzów. Wszystkie głosy łącznie złożyły się na wygraną młodej wokalistki. Wiktora była faworytką od samego początku. Polska jest pierwszym krajem w historii, który zwyciężył w konkursie dwa razy z rzędu! Internauci, którzy oddali głosy na Viki docenili jej utwór przede wszystkim za jego przebojowość. Fani Eurowizji z całego świata pisali, że to jedna z najlepszych propozycji do tegorocznej odsłony konkursu! Superhero ma również szanse królować na listach przebojów w Polsce, bo utwór jest melodyjny i łatwo wpadający w ucho. Rok temu taką popularnością cieszyła się piosenka Roksany Węgiel. Co jednak, gdyby wokalistki zamieniły się utworami? Viki podjęła muzyczną rękawicę i wykonała fragment Anyone I Want To Be! Oczywiście nie byłaby sobą, gdyby nie spróbowała zinterpretować jej po swojemu! Czy to wykonanie może konkurować z oryginałem? O tym możecie przekonać się już teraz!

Viki Gabor śpiewa hit Roxie! Jak brzmi?

Roksana Węgiel zasłynęła dzięki piosence Anyone I Want To Be. Utwór wykonywała na Eurowizji Junior 2019. Jak piosenka brzmiałaby, gdyby to Viki Gabor ją wykonywała? My już wiemy! Podczas wizyty w ESKA TV, młoda artystka wykonała fragment hitu swojej koleżanki po fachu. Jak brzmi? Możecie posłuchać poniżej!

Najnowsze