Nowości Muzyczne 2021: You Love (9PM) - piosenka ATB w nowej wersji. Oryginał ma 23 lata!

Nowości Muzyczne 2021: You Love (9PM) - piosenka ATB w nowej wersji. Oryginał ma 23 lata!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Nowości Muzyczne 2021: You Love (9PM) - piosenka ATB w nowej wersji. Oryginał ma 23 lata!

Your Love (9PM), czyli nowa wersja kultowego hitu ATB sprzed 23 lat. Utwór na swój warsztat wziął duet Topic i A7S. Czy to jeden z hitów wiosny 2021? Oceńcie słuchając już teraz na ESKA.pl.

Nowości Muzyczne 2021: ATB łączy siły z Topic i A7S w kawałku Your Love (9pm). To pierwszy oficjalny remake przełomowego hitu ATB z 1998 roku 9pm (Till I Come). ATB i Topic, pracując w studiu, bezbłędnie połączyli swoje charakterystyczne style, a łącząc się zdalnie wideo z A7S dopracowali także nowy tekst. ATB wyjaśnia: - Przez ostatnie 20 lat otrzymałem mnóstwo zapytań o covery, remake lub współpracę przy nowych wersjach 9pm (Till I Come), ale wszystkie odrzucałem, bo nigdy nie miałem satysfakcji z brzmienia czy podejścia do tematu. Aż pewnego razu trafiłem na Breaking Me Topica i wspólnie z moim menedżerem Rudim mieliśmy przeczucie, że te dwa światy świetnie by się dopełniły.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

ATB i Topic dopasowali kawałek do tiktokowej rzeczywistości. Przemujący wokal A7S oraz mocna, rasowa linia basu razem z gitarowym hookiem i słoneczną trance energią dopełniają nową wersję. Topic przyznaje: – 9pm (Till I Come) to absolutny klasyk, który uwielbiam od dzieciństwa. Dlatego to prawdziwy zaszczyt, że jestem pierwszym artystą, któremu ATB zaufał na tyle, by dać oficjalne błogosławieństwo do przerobienia kawałka. Typowy dla ATB gitarowy riff został tu połączony z moim melancholijnym brzmieniem dance oraz charakterystycznym głosem A7S. Rezultat to doskonała symbioza!

ATB - nowa wersja Your Love (9pm)

Your Love (9pm) to kolejny ważny krok w dynamicznie rozwijających się karierach niemiecko-chorwackiego producenta Topica oraz szwedzkiego wokalisty i kompozytora A7S. Ich pierwszy wspólny utwór, Breaking Me, okazał się jednym z największych hitów 2020 roku. Singiel ma odznaczenia złotych i platynowych płyt w 27 krajach na całym świecie. Duet współpracował także z raperem Lil Baby nad kolejnym hitem Why Do You Lie To Me. Kawałek zgromadził dotychczas 35 mln streamów w Spotify i był grane przez największe stacje radiowe na świecie.

BITWA FANDOMÓW 2021 - kto ma najlepszy fandom w Polsce? [GŁOSOWANIE]

9pm (Till I Come) od ATB trafiło na szczyt UK Official Singles Chart w 1999 i był to pierwszy utwór trance w Wielkiej Brytanii, który dokonał tej sztuki. Singiel cieszył się niezwykłą popularnością na całym świecie oraz otworzył drzwi wielu innym utworom elektronicznym w mainstreamowych radiach. Ponadczasowość piosenki dobrze ukazuje chociażby filmik, na którym widzimy Eda Sheerana i Maxa Martina tańczącego do 9pm.

Kolejne single ATB - w tym m.in. Don’t Stop, Ecstasy, Let U Go, What About Us, Move On czy When It Ends It Starts Again - zapewniły artyście miejsca w prestiżowym rankingu DJ Mag Top 100 przez kolejne dwie dekady. ATB wydał 10 albumów studyjnych i ponad 40 singli. Ma na koncie liczne odznaczenia złotych i platynowych płyt na całym świecie.

Najnowsze