Nowości Muzyczne 2021 - Dynoro remiksuje numer Bad Bunny’ego Dakiti. Szykuje się nowy hit?

2021-02-17 15:50 ek
Dynoro remiksuje numer Bad Bunny’ego Dakiti. Latynoski hit w całkiem nowej odsłonie!
Autor: Materiały prasowe Sony Music

Nazwa Noro może z początku wydawać się obca, ale pod tym pseudonimem kryje się autor hitu In My Mind, czyli Dynoro! Razem z duetem BROHM stworzył własną wersję numeru Dakiti - Bad Bunny’ego, który ma na YouTube ponad 576 milionów wyświetleń!

Nowości Muzyczne 2021 - Dynoro remiksuje numer Bad Bunny’ego Dakiti. Szykuje się nowy hit? BROHM to duet składający się z DJów Juniora Caldera (znanego między innymi z przeboju Can't Fight this Feeling feat. Sophie Ellis-Bextor) i Kena Rolla (The Nycer). Ta dwójka wyprodukowała już wspólnie wiele projektów, które razem zgromadziły ponad 75 milionów odtworzeń w platformie Spotify i 70 milionów wyświetleń w platformie YouTube, a także zajmowały wysokie pozycje na europejskich listach przebojów. Ich utwory były grane przez renomowanych Djów z całego świata takich jak: David Guetta, Robin Schulz, Lost Frequencies, Oliver Heldens, czy Keanu Silva. W 2020 roku producenci rozpoczęli operację BROHM, której twórczość zahacza o gatunki slap house i brazilian bass.

Dynoro od roku pracuje pod pseudonimem artystycznym Noro, wydając liczne produkcje, w tym remix kawałka Fella, (1,3 mln odtworzeń) I Could Be The One i Tokyo By Night - obydwa utwory mają ponad milion odtworzeń w Spotify. Nowe alter ego dało producentowi Dynoro więcej kreatywnej przestrzeni, jak również pole do muzycznego eksperymentowania. Noro ma na ten moment ponad 270 tysięcy miesięcznych słuchaczy.

Piosenki, które są do siebie podobne
Najnowsze