Nowości Muzyczne 2020 - Chelsea Cutler z debiutanckim albumem! Odkrycie roku?!

2020-01-29 16:17 RW
Nowości Muzyczne 2020 - Chelsea Cutler z debiutanckim albumem! Odkrycie roku?!
Autor: Meredith Truax / Universal Music Poland Nowości Muzyczne 2020 - Chelsea Cutler z debiutanckim albumem! Odkrycie roku?!

W serwisach cyfrowych jest już dostępny debiutancki album Chelsea Cutler zatytułowany How To Be Human. Wydawnictwo promuje singiel Sad Tonight. Artystka w ramach promocji wydawnictwa zaprezentowała utwór na żywo w programie Late Night with Seth Meyers. Poznajcie artystkę i posłuchajcie jej materiału - na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2020: na debiutancki album Chelsea Cutler trafiło 16 utworów. Jak mówi sama artystka: - Pisanie tego krążka nauczyło mnie bardzo wiele o życiu, stracie i szczęściu. Czuję olbrzymią dumę i cieszę się, że cały świat będzie mógł usłyszeć How To Be Human. O singlu promującym wydawnictwo, Sad Tonight, Cutler opowiada: - Myślę o tym utworze jako o anty-popowej popowej piosence. Jest tak wiele kawałków o imprezowaniu ze znajomymi, by zapomnieć o złamanym sercu. Dlatego postanowiłam napisać o siedzeniu w domu i smutkach w samotności. Poza Sad Tonight, na płytę How To Be Human trafiły także poprzednio wydane single I Was In Heaven, Lucky feat. Alexander 23, You Are Losing Me oraz utwór tytułowy. 

Chelsea Cutler - płyta 2020

Chelsea Cutler zyskała rozgłos w 2017 za sprawą singla Your Shirt, a później EP-ki - Snow in October. Niezależnie wydała mixtape'y: Sleeping with Roses oraz Sleeping with Roses II. Jesienią 2018 i wiosną 2019 zagrała dwie wyprzedane trasy koncertowe w Stanach. Latem 2019 wystąpiła m.in. na Gobernors Ball, Bonnaroo czy Lollapaloozie. W tym roku podpisała też kontrakt z Republic Records, co zaowocowało kolejnymi singlami i albumem How To Be Human, który pojawił się 17 stycznia 2020.

Chelsea Cutler - How To Be Human: lista utworów:

 1. Sad Tonight
 2. Strangers Again
 3. What Would It Take
 4. I Was In Heaven
 5. Are You Listening
 6. nj
 7. Somebody Else Will Get Your Eyes
 8. You Are Losing Me
 9. I Miss You
 10. The Human Condition
 11. Lucky (w/ Alexander 23)
 12. I Should Let You Go
 13. How To Be Human
 14. New Recording 28 - Lions
 15. Crazier Things
 16. you were good to me (bonus track)
Najnowsze