Nowości Muzyczne 2020 - Alok, Ilkay Sencan i Tove Lo z rozgrzewającym hitem na jesień!

2020-09-30 16:20 Rafał Wróblewski
Nowości Muzyczne 2020 - Alok, Ilkay Sencan i Tove Lo z hitem na jesień!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Nowości Muzyczne 2020 - Alok, Ilkay Sencan i Tove Lo z hitem na jesień!

Brazylijski DJ Alok prezentuje nowy utwór! Jak brzmi utwór Don't Say Goodbye? Czy to hit jesieni 2020? Przekonajcie się sprawdzając słuchając utworu na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2020 - Don't Say Goodbye powstał we współpracy z Ilkayem Sencanem oraz Tove Lo. Dzięki talentowi Aloka do błyskawicznego wprowadzania w imprezowy nastrój, Don't Say Goodbye już od momentu premiery ma spore szanse, by stać się światowym hitem. Świadczą o tym również liczby, które ta trójka potrafi wygenerować – Alok i Tove Lo mogą pochwalić się ponad 2 miliardami odtworzeń, natomiast Ilkay tylko na samym YouTube zdołał zgromadzić 200 milionów wyświetleń.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Don’t Say Goodbye to mieszanka hipnotyczności i wybuchowości. Bardzo się cieszę, że Alok i Ilkay pozwolili mi być częścią tego utworu. Sądzę, że świetnie nam wyszedł. Była to jedna z najbardziej produktywnych rzeczy, jakie zrobiłam podczas kwarantanny. Nagrywaliśmy tę piosenkę zdalnie w trzech miastach – L.A., Sao Paulo i Istanbule! - mówi Tove Lo.

Zawsze podobała mi się wszechstronność artystyczna Tove Lo i jej zdolności producenckie. Podekscytowałem się, kiedy dowiedziałem się, że chciałaby być uczestniczyć w procesie produkcji. Nasza trójka włożyła sporo ciężkiej pracy i poświecenia w ten kawałek. Mam nadzieje, że słuchacze go pokochają - mówi Alok.

Ilkay dodaje: - Współpraca z Alokiem i Tovą Lo była świetnym doświadczeniem. Mimo tego, że byliśmy na różnych kontynentach, uważam, że efekt końcowy okazał się unikatowy. Mam nadzieje, że słuchaczom poczują jego klimat!

Alok to prawdziwa gwiazda. Pochodzi z Ameryki Południowej i ma na swoim koncie ponad 2 miliardy odtworzeń na Spotify, dzięki hitom takim jak Hear Me Now, Never Let Me Go, czy Jet Plane. Na ten moment jest to drugi najbardziej popularny artysta w Brazylii. Na Instagramie obserwują go 22 miliony osób. W nagrodach DJ Mag Top 100 Alok zajął 11. miejsce na liście najlepszych DJ-ów. Ostatnio wydane zostały jego oficjalne remiksy utworów Dua Lipy i The Rolling Stones. W zeszłym miesiącu producent podzielił się ze słuchaczami singlem Don’t Cry For Me, mającym na ten moment 14 milionów odtworzeń, w którym gościnnie udzielili się Martin Jensen i Jason Derulo.

Popowa sensacja i gwiazda światowego formatu Tove Lo pnie się po szczeblach kariery, zyskując coraz to nowsze wyróżnienia, takie jak nominacje do Złotych Globów, czy Grammy. Jej debiutancki album Queen of the Clouds z 2014 roku pokrył się platyną i zawierał takie hity jak Talking Body, Moments, czy Habits (Stay High). Kolejna płyta Tove Lo - Lady Wood znalazła się na 11. miejscu listy magazynu Billboard Top 200, a promujący ją singiel Cool Girl zgromadził 800 milionów odtworzeń. Trzeci album Tove Lo - Blue Lips (Lady Wood Phase II) został okrzyknięty przez Rolling Stone jednym z 20 najlepszych albumów 2017 roku. Singiel Bitches [feat. Charli XCX, Icona Pop, Elliphant, & ALMA] stał się jednym z ważniejszych w walce o prawa kobiet popowym utworem. Tove Lo współpracowała z wieloma ikonami muzyki rozrywkowej, między innymi z Doją Cat, Kylie Minogue, Jax Jones, ALMĄ, czy MC Zaaciem.

Urodzony w Istambule Ilkay Sencan, szybko osiągnął sukces w branży muzycznej, dzięki łączeniu stylów i gatunków, od dance'u do gangsta-house'u. Po debiucie w 2018 roku z singlem, który w Turcji znalazł się na 1. miejscu listy przebojów - przeróbką utworu Burrego Soprano - Marry Jane, Ilkay szedł za ciosem, wypuszczając hity, takie jak na przykład „Rockstar” z Dynoro. W styczniu 2020 roku artysta współpracował z legendą festiwalu Tommorowland, Yvesem V, wydając dance’owy przebój Not So Bad, który jest nową aranżacją hitu Eminema - Stan.

Najnowsze