Co to za piosenka? Sprawdź, jak dobrze znasz współczesne polskie hity

2020-09-18 13:48
Viki Gabor, Lanberry, Sanah, Roksana Węgiel
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Doskonale wiemy, że czytelnicy ESKA.pl, tak jak i my, żyją muzyką. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz, w którym możecie sprawdzić, jak dobrze znacie polskie hity. Tym razem nie sprawdzamy jednak znajomości najpopularniejszych utworów w historii polskiej muzyki, ale o nowości muzyczne. Sanah, Dawid Podsiadło, Viki Gabor i inni - jak dobrze znasz ich numery? Sprawdź już teraz!

Co to za piosenka? Nasz nowy quiz pozwoli wam sprawdzić, czy nadążacie za muzycznymi nowościami. Ostatnie lata przyniosły nam sporo świetnych kawałków, które odniosły wielki sukces i na długo pozostały w sercach słuchaczy. Pytanie, czy równie mocno, co muzyka, w waszych umysłach pozostały ich teksty. Na ESKA.pl przygotowaliśmy specjalny quiz, w którym pod uwagę wzięliśmy repertuar będących dziś na topie artystów. 

Roksana Węgiel, Marcin Maciejczak, Cleo - tych i innych artystów nie mogło zabraknąć w naszym quizie. Każdy z nich ma na swoim koncie wielkie sukcesy. Miliony wyświetleń w sieci, setki tysięcy obserwujących ich media społecznościowe oraz, a może przede wszystkim utwory, które zapewniły im status gwiazd. Zobaczcie, jak dobrze pamiętacie teksty piosenek najpopularniejszych twórców muzycznych, którzy rządzą dziś polskim rynkiem muzycznym.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Co to za piosenka? Quiz

Gdyby ktoś puścił wam te piosenki, na pewno przyznalibyście, że je znacie. Ciekawe, jak dobrze znacie ich teksty. Rozwiążcie zamieszczony poniżej quiz, by dowiedzieć się, czy nadążacie za nowościami w polskiej muzyce. Czasami będzie bardzo łatwo, a czasami piekielnie trudno!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze