Nowości Muzyczne 2019 - Zuzia Jabłońska i Marcin Sójka z nowymi singlami. Czym zaskoczą gwiazdy The Voice?

2019-04-03 16:11 k.w.
Marcin Sójka i Zuza Jabłońska
Autor: screen YouTube

Mimo że rok 2019 stosunkowo niedawno się rozpoczął, już nie brakuje w nim nowości muzycznych, które zostaną z nami na dłużej. Nowe hity Ariany Grande, Rity Ory czy też Komodo, rozpalać będą przez najbliższe miesiące. Do grona nowości muzycznych 2019 już niedługo dołączą single Zuzi Jabłońskiej i Marcina Sójki. Kiedy możemy spodziewać się premiery kawałków?

Nowości Muzyczne 2019 - Zuzia Jabłońska i Marcin Sójka z nowymi singlami. Czym zaskoczą? Zuzia Jabłońska to nastolatka pochodząca z Gdańska, która wzięła udział w pierwszej edycji The Voice Kids. Młoda wokalistka doszła aż do finału. Mimo że nie udało jej się zwyciężyć, rozpoczęła karierę, która stale się rozwija. Już za kilka dni poznamy jej najnowszy singiel. Marcin Sójka z kolei zwyciężył dziewiątą edycję Voice of Poland. Wkrótce światło dzienne ujrzy jego drugi singiel. Jesteście ciekawi, co przygotowały gwiazdy The Voice?

Przeczytaj także: MARCIN SÓJKA - kim jest zwycięzca The Voice of Poland 9? Zobaczcie jego drogę do finału

Zobacz: Zuzia Jabłońska - kim jest? To ona wywołała pierwsze łzy w The Voice Kids

Nowości Muzyczne 2019 - Zuzia Jabłońska

Zuzia Jabłońska wzięła udział w pierwszej edycji The Voice Kids. Na przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała utwór 7 Years z repertuaru Lukasa Grahama i rozkochała w sobie trenerów show. Ostatecznie trafiła do drużyny Tomsona i Barona, z którymi dotarła aż do finału. Jej premierowy singiel Sami cieszył się sporym zainteresowaniem. Teraz Zuzia Jabłońska wypuszcza nowy kawałek - Spacer Po Linie. Premiera numeru 5 kwietnia 2019! Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź piosenki:

Nowości Muzyczne 2019 - Marcin Sójka

Marcin Sójka z kolei wystąpił w The Voice of Poland 9. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał Czas nas uczy pogody. Obrócił w ten sposób fotele wszystkich trenerów, ale ostatecznie trafił do drużyny Patrycji Markowskiej, która doprowadziła go do wygranej w finale. W programie zaprezentował swój debiutancki singiel Zaskakuj mnie, który przez długi czas utrzymywał się listach przebojów. Universal Music Polska poinformowało, że Sójka w piątek 5 kwietnia zaprezentuje kolejny singiel - Dalej. Poniżej możecie posłuchać fragmentu nowego utworu:

Najnowsze