Nowości Muzyczne 2019: Shanguy wraca z Toukassé. O czym jest piosenka?

2019-03-05 15:05
Shanguy
Autor: materiał prasowy

Rewolucja w niezwykle popularnym w Polsce trio Shanguy – zespół powraca z nowym singlem Toukassé oraz z nową wokalistką – Shady. Shady to niezwykle utalentowana wokalistka o francusko-włoskich korzeniach. Wniosła do trio powiew świeżości. Utwór z udziałem wokalistki pojawi się w serwisach cyfrowych już 15 marca. O czym opowiada piosenka?

Nowości Muzyczne 2019 - Shanguy wypuszcza nową piosenkę! 2019 rok przywitał nas bardzo hojnie pod względem nowości w świecie muzyki. Na rynku pojawiły się nowe utwory Ariany Grande, Jonas Brothers, Hoziera i chociażby Backstreet Boys. Teraz do zaszczytnego grona dołącza świeżynka od Shanguy. Ich nowa piosenka - Toukassé to połączenie francuskich słów tout – każdy i cassé – złamany, zepsuty. O czym opowiada piosenka?

Przeczytaj także: Jonas Brothers powrócili! Piosenka Sucker po 6-letniej przerwie

Zobacz: Hozier z nowym albumem Wasteland, Baby! Jakie hity znalazły się na krążku? [TRACKLISTA]

Shanguy z nową piosenką Toukassé

Nawiązując do pierwszego wielkiego hitu Shanguya – La Louze – Toukassé to opowieść o smutnym zakończeniu związku. W natłoku myśli, ran i żalu dochodzisz do momentu, w którym masz ochotę rzucać przedmiotami i musisz wykrzyczeć, wyśpiewać, wytańczyć swoje cierpienie.

Debiutancki singiel Shanguya, La Louze, uzyskał w Polsce status platyny. Pojawił się także na szczycie airplaya radiowego. Utwór radził sobie świetnie również w innych krajach, trafiając m.in. do Top 40 Shazam Global i odnosząc sukcesy na listach przebojów między innymi we Francji, Rosji czy we Włoszech. Drugi oficjalny singiel zespołu, King of the Jungle, również zanotował wielki sukces – 50 mln wyświetleń na YouTube i ponad 20 mln streamów. Jesteście gotowi na kolejny hit od Shanguy? Premiera już 15 marca!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze