Nowości Muzyczne 2019: Shanguy wraca z Toukassé. O czym jest piosenka?

2019-03-05 15:05 k.w.
Shanguy
Autor: materiał prasowy

Rewolucja w niezwykle popularnym w Polsce trio Shanguy – zespół powraca z nowym singlem Toukassé oraz z nową wokalistką – Shady. Shady to niezwykle utalentowana wokalistka o francusko-włoskich korzeniach. Wniosła do trio powiew świeżości. Utwór z udziałem wokalistki pojawi się w serwisach cyfrowych już 15 marca. O czym opowiada piosenka?

Nowości Muzyczne 2019 - Shanguy wypuszcza nową piosenkę! 2019 rok przywitał nas bardzo hojnie pod względem nowości w świecie muzyki. Na rynku pojawiły się nowe utwory Ariany Grande, Jonas Brothers, Hoziera i chociażby Backstreet Boys. Teraz do zaszczytnego grona dołącza świeżynka od Shanguy. Ich nowa piosenka - Toukassé to połączenie francuskich słów tout – każdy i cassé – złamany, zepsuty. O czym opowiada piosenka?

Przeczytaj także: Jonas Brothers powrócili! Piosenka Sucker po 6-letniej przerwie

Zobacz: Hozier z nowym albumem Wasteland, Baby! Jakie hity znalazły się na krążku? [TRACKLISTA]

Shanguy z nową piosenką Toukassé

Nawiązując do pierwszego wielkiego hitu Shanguya – La Louze – Toukassé to opowieść o smutnym zakończeniu związku. W natłoku myśli, ran i żalu dochodzisz do momentu, w którym masz ochotę rzucać przedmiotami i musisz wykrzyczeć, wyśpiewać, wytańczyć swoje cierpienie.

Debiutancki singiel Shanguya, La Louze, uzyskał w Polsce status platyny. Pojawił się także na szczycie airplaya radiowego. Utwór radził sobie świetnie również w innych krajach, trafiając m.in. do Top 40 Shazam Global i odnosząc sukcesy na listach przebojów między innymi we Francji, Rosji czy we Włoszech. Drugi oficjalny singiel zespołu, King of the Jungle, również zanotował wielki sukces – 50 mln wyświetleń na YouTube i ponad 20 mln streamów. Jesteście gotowi na kolejny hit od Shanguy? Premiera już 15 marca!

Najnowsze