Hozier

i

Autor: materiał prasowy/Rachael Wright

Hozier z nowym albumem Wasteland, Baby! Jakie hity znalazły się na krążku? [TRACKLISTA]

2019-03-04 11:36

W sklepach i serwisach cyfrowych pojawił się drugi album Hoziera. Krążek ma tytuł Wasteland, Baby!, a promują go utwory Movement, Almost (Sweet Music) oraz Dinner & Diatribes. Hozier wystąpi w tym roku w Warszawie. Czy to oznacza, że będziemy mieli okazję posłuchać nowego krążka na żywo? Sprawdźcie, jakie utwory znalazły się na płycie muzyka.

Hozier wydał nowy album Wasteland, Baby! To będzie kolejny hit? Muzyk zyskał rozgłos na całym świecie za sprawą światowego hitu Take Me To Church. Utwór otrzymał nominację do Grammy w kategorii Piosenka Roku, zatriumfował w tej samej kategorii podczas BBC Music Awards w 2015 roku. W samej Wielkiej Brytanii do dziś sprzedało się ponad 2,23 mln egzemplarzy singla. Kolejne ważne utwory w dyskografii artysty to Someone New, Cherry Wine oraz From Eden. Debiutancki album wokalisty zatytułowany po prostu Hozier w samym Spotify zgromadził ponad 2 miliardy streamów. Na całym świecie sprzedano 4 mln egzemplarzy płyty. Czy Wasteland, Baby! osiągnie równie duży sukces?

Przeczytaj także: Clean Bandit i Ellie Goulding prezentują kontrowersyjny teledysk do singla Mama

Zobacz: Justin Bieber - płyta The Best. Jakie piosenki znalazły się na krążku? [TRACKLISTA]

Sonda
Hity sprzed lat wracają! Na którą produkcję czekacie najbardziej?

Hozier - płyta Wasteland, Baby!

Płyta Wasteland, Baby! jest następcą EP-ki Nina Cried Power, na której Hozier współpracował m.in. z Mavis Staples i Bookerem T. Jonesem. Wydawnictwo ukazało się we wrześniu 2018 i do tej pory w serwisach cyfrowych odsłuchano ten tytuł ponad 26 milionów razy. Tytułowy utwór z Nina Cried Power to również piosenka otwierająca nowy, długogrający album artysty. Warto dodać, że kawałek trafił na playlistę ulubionych numerów 2018 roku Baracka Obamy. Jak mówi sam Hozier:

Jestem niezwykle podekscytowany premierą mojego nowego albumu Wasteland, Baby! Powstawał ponad rok, więc cieszę się, że w końcu mogę odsłonić wszystkie karty i podzielić się moją pracą. Chciałbym gorąco podziękować fanom i słuchaczom za nieustające wsparcie pomiędzy płytami. Do zobaczenia na koncertach wkrótce!

Wasteland, Baby! - tracklista

Ważnym elementem albumu jest singiel Movement. Zaledwie w ciągu dwóch miesięcy utwór zdobył prawie 21 mln streamów i szybko stał się koncertowym faworytem. Poniżej znajdziecie pełną tracklistę płyty:

Lista utworów:

 1. Nina Cried Power (featuring Mavis Staples)
 2. Almost (Sweet Music)
 3. Movement
 4. No Plan
 5. Nobody
 6. To Noise Making (Sing)
 7. As It Was
 8. Shrike
 9. Talk Refined
 10. Be
 11. Dinner & Diatribes
 12. Would That I
 13. Sunlight
 14. Wasteland, Baby!

Nowy materiał Hoziera będziemy mogli usłyszeć podczas koncertu w Warszawie. Hozier wystąpi 7 września 2019 w Palladium.