Nowości Muzyczne 2019: Meduza idzie za ciosem! Lose Control HITEM jak Piece of Your Heart?

2019-10-11 13:17 RW
Nowości Muzyczne 2019: Meduza idzie za ciosem! Lose Control HITEM jak Piece of Your Heart?
Autor: okładka singla Lose Control / Meduza Nowości Muzyczne 2019: Meduza idzie za ciosem! Lose Control HITEM jak Piece of Your Heart?

Meduza i Goodboys, autorzy wielkiego przeboju Piece Of Your Heart powracają z nowym bangerem. W podobnym klimacie, jednak z nową energią, która przyda się w najbardziej pochmurny, jesienny dzień. Już teraz - na ESKA.pl - posłuchajcie Lose Control z gościnnym udziałem Becky Hill.

Nowości Muzyczne 2019: za sprawą Piece Of Your Heart brzmienie producenckiego tria z Włoch - Meduzy - stało się rozpoznawalne na całym świecie. Współpraca z Goodboys zaowocowała singlem, który podbił rozgłośnie radiowe na całym świecie, również w Polsce. W 2019 był to bez wątpienia jeden z najgorętszych parkietowych bangerów. Singiel zgromadził ponad 600 mln streamów oraz niemal 70 mln wyświetleń na YT, zdobył także wiele oznaczeń złotej i platynowej płyty (w Polsce status złotej płyty).

Meduza - piosenka Lose Control

Na fali sukcesu Meduza i Goodboys ponownie połączyli siły, a efektem jest Lose Control, w którym słyszymy mocny wokal Becky Hill. Artystkę można było wcześniej usłyszeć w takich utworach jak: Back & Forth (z MK & Jonas Blue), Wish You Well (z Sigalą) oraz Gecko (z Oliverem Heldensem).

Meduza i Goodboys są obecnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych twórców dance w Europie, a Lose Control to potwierdzenie ich statusu światowej sensacji.

Najnowsze