Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Eurowizyjne Superhero z teledyskiem!

2019-10-10 16:45 RW
Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!
Autor: Michał Menartowicz/ RECRD Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor zachwyca w oficjalnym teledysku do Superhero! Młoda artystka udostępniła oficjalny teledysk do piosenki w związku z olbrzymim zainteresowaniem samym utworem. Muzyczny obrazek 12-letniej wokalistki, która spróbuje powtórzyć sukces Roksany Węgiel, nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią i radością. Zobaczcie sami - na ESKA.pl

Viki Gabor - piosenka Superhero to jeden z hitów, który usłyszycie na antenie Radia ESKA. Utwór już w listopadzie poznają i ocenią widzowie w Europie, ponieważ 12-letnia Wiktoria reprezentuje Polskę podczas Eurowizji Junior. Klip został nakręcony w malowniczych lokacjach województwa dolnośląskiego, które jest partnerem JESC 2019. Za produkcję teledysku odpowiadają Pascal Production - twórcy teledysków Lay Low, Roksany Węgiel czy Nie mów mi nie, Marty Gałuszewskiej.

Viki Gabor - teledysk Superhero

Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią, radością oraz elementami etnicznymi – wszystkim tym, co reprezentuje sobą Viki. Wideo to kwintesencja utworu Superhero i pokazuje nie tylko piękno naszej planety, ale przede wszystkim urok relacji międzyludzkich i radości z życia.

Za układy taneczne w klipie odpowiedzialni są tancerze Egurrola Dance Studio, pod przewodnictwem choreografa Artura Golca.

Autorami utworu są: Patryk Kumór i Lanberry, którzy napisali tekst do utworu Anyone I Want To Be - to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo - oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Finałowy występ Viki w Szansie na sukces ma w sumie ponad 1,2 mln wyświetleń i niezwykle pozytywny odbiór. W internecie aż huczy od przypuszczeń, że Polska ma szansę po raz drugi z rzędu wygrać Eurowizję Junior. Czy tak będzie - przekonamy się już 24 listopada 2019 podczas finału w Gliwicach.

Najnowsze