Nowości Muzyczne 2015: Avicii - Broken Arrows. Teledysk przedstawia historię na faktach!

2015-11-24 22:40
Zdjęcia z teledysku do Broken Arrows
Autor: fot. YouTube/AviciiOfficialVEVO Nowości Muzyczne 2015: Avicii - Broken Arrows. Teledysk przedstawia historię na faktach!

Nowości Muzyczne codziennie zalewają światowy rynek. Lista nowych piosenek 2015 roku wzbogacona zostaje kolejnym utworem z albumu Stories. Piosenka Broken Arrows ma już teledysk! Avicii zaskoczył wszystkich i zaprezentował w nim historię opartą na faktach. Poznajcie opowieść o słynnym lekkoatlecie!

Nowości Muzyczne 2015: Avicii - Broken Arrows, to kolejny singiel z płyty Stories. Wcześniej wydawnictwo promowały hity Waiting For Love i For A Better Day. Avicii zaskoczył wszystkich i opublikował teledysk do Broken Arrows. To kolejny w dorobku Szweda klip, który niesie ze sobą bardzo głęboki przekaz. Tym razem przedstawiona została historia sportowca, którego życie było pełne wzlotów i upadków.

Nowości Muzyczne 2015: Avicii - Broken Arrows

Na początku października 2015 roku pojawił się drugi studyjny album Avicii'ego - Stories. Utwór Broken Arrows, to czwarty singiel promujący wydawnictwo. Gościnnie pojawił się w nim Zac Brown, który jest liderem zespołu Zac Brown Band. Tim Bergling, czyli Avicii przy produkcji tego nagrania skorzystał z pomocy Carl'a Falka. 

Teledysk do Broken Arrows

Wideo do Broken Arrows pojawiło się 23 listopada 2015 roku. Avicii przyzwyczaił już nas do tego, że jego teledyski są pełne wzniosłych emocji. Pamiętamy przecież starca z klipu do "Waiting For Love", który szukał swojej dawnej, życiowej miłości lub dwie kochanki z obrazu do "Addicted To You". Tym razem szwedzki DJ postanowił przedstawić światu sylwetkę i trudności z jakim zmagał się Dick Fosbury. Jest to amerykański skoczek wzwyż, który zainicjował styl skakania zwany flopem. W teledysku do "Broken Arrows", główny bohater zmaga się z alkoholizmem, zapominając o swojej córce. Ostatecznie, to właśnie ona wyprowadza swojego ojca z nałogu, pomagając mu stać się mistrzem świata w nowym stylu skoków wzwyż. 

  

Dick Fosbury przez wiele lat był krytykowany za sposób, w jaki prowadził swoje życie. Jednak, gdy wynalazł nową technikę skoku wzyż był na ustach wszystkich i wymazał złe wrażenie. Ten sposób skakania nazywał się "Fosbury flop" i to właśnie go lekkoatleta użył zdobywając złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w 1968 roku. 

Szukasz innych opartych na faktach historii? Wejdź na eskaGO i obejrzyj najlepsze filmy i seriale online. Wśród nich jest SAF3 – serial o strażakach i ratownikach inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Najnowsze