Nowe reakcje na wiadomości na Messengerze! Możesz reagować kangurem, wirusem i innymi!

2020-10-13 19:21 Patrycja Obarowska
emoji
Autor: pixabay.com

Nowe reakcje na wiadomości na Messengerze nareszcie są dostępne! Teraz możemy wybierać w nich bez końca i reagować taką emotką, na jaką tylko mamy ochotę. Chcesz wybrać kangura, koronę, a może diabełka? Teraz możesz bawić się tym bez końca! Więcej o nowościach na Messengerze już na ESKA.pl!

Facebook już jakiś czas temu zapowiadał zmiany w komunikatorze i już teraz Messenger jest w nie zaopatrzony! Funkcja z reakcjami na wiadomości poszerzyła się w znacznym stopniu i teraz możemy reagować na wiadomości od swoich znajomych na wiele różnych emotek! Wybór nie jest już ograniczony do sześciu podstawowych minek, tylko poszerzył się o ogromnie, ponieważ od teraz możemy reagować na wiadomości wszystkimi emotkami, jakie znajdują się na klawiaturze naszego telefonu! Masa nowych emotkowych reakcji, to nie koniec zmian! Następną niespodzianką są także nowe motywy czatu. Poza zmianą koloru dymków możemy także ustawić tematyczny motyw, taki jak Halloween, Love, słynne Tie-dye oraz Pride. Nowymi możliwościami na Messengerze są zachwyceni internauci, którym żadna nowość w mediach społecznościowych nie umknie! Cieszą się z nowych zmian i szerszych możliwości, które są już dostępne na Messengerze każdego użytkownika. Jeśli jeszcze ich nie widzisz, zaktualizuj swoją aplikację, a z pewnością naniesione zmiany pojawią się również u ciebie.

Nowe reakcje na Messengerze - jak je znaleźć?

Nowe reakcje na wiadomości na Messengerze znajdziemy klikając w plusik umieszczony obok reakcji standardowych, z których mogliśmy korzystać do tej pory. Jeśli chcesz zareagować na wiadomość od znajomego emotką wystarczy, że przytrzymasz palcem wiadomość od niego, a następnie wybierz plusik i dowolną emotkę. Nowe motywy z kolei wyświetlają się nad dostępnymi już wcześniej kolorami czatu. Znajdziesz je klikając w nazwę użytkownika, z którym piszesz.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze