Facebook z nową zmianą, która z pewnością ci się nie spodoba. Ta opcja będzie irytująca!

Nowy Facebook. Jak go wyłączyć i przełączyć na starego FB?
Autor: pixabay.com Nowy Facebook. Jak go wyłączyć i przełączyć na starego FB?

Facebook szykuje nową zmianę, która może nie spodobać się użytkownikom! Co zmieni się na popularnej platformie i dlaczego będzie drażnić internautów? Więcej szczegółów o kolejnych zmianach Facebooka już na ESKA.pl!

Facebook od zawsze składał się tylko z takich treści, na jakie sami pozwalaliśmy. Nasza tablica wyświetlała nam posty naszych znajomych oraz stron, które sami uprzednio polubiliśmy. Dzięki temu facebookowa tablica wyglądała dokładnie tak, jak wymarzył sobie każdy użytkownik. Nie składała się z treści zbędnych i kompletnie niezwiązanych z nami. Otóż to się zmieni w najbliższym czasie, ponieważ jak się okazuję Facebook będzie wyświetlał posty z różnych grup, do których się nie należy! Nowa zmiana z pewnością wprowadzi niepotrzebny szum, zamieszanie i irytację użytkowników, którzy nie będą mogli odnaleźć się w ilości zgromadzonych postów i odróżnić skąd są dane wpisy. W jakim celu Facebook chce wprowadzić taką zmianę? Od dłuższego czasu założyciele platformy pracują głównie nad grupami na Facebooku w celu rozwijania tej zakładki, tak aby stała się główną funkcjonalnością serwisu.

Facebook z nową funkcją - kiedy będzie dostępna?

Nowa funkcja, czyli wyświetlanie postów nawet nie będąc w grupach na Facebooku ma być wprowadzana falami, także musimy poczekać zanim trafi do wszystkich użytkowników. Na tę chwilę w ogóle nie wiadomo, czy nowość od platformy się przyjmie, ponieważ póki co opcja jest krytykowana przez użytkowników. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Najnowsze