Nowe piosenki 2017 na Tomorrowland! Co premierowo?

2017-08-01 15:20
Nowe piosenki 2017 na Tomorrowland! Co premierowo?
Autor: fot. EAST NEWS Nowe piosenki 2017 na Tomorrowland

Tomorrowland to okazja do doskonałej zabawy, ale nie tylko! Wiele osób czeka na największy festiwal muzyki elektronicznej ze względu na premierowe nagrania! Sprawdźcie, kto szykuje nowości na koniec lata i jesień!

Nowe piosenki 2017 na Tomorrowland zaprezentowały najpopularniejsze gwiazdy! Największym zaskoczeniem była ekskluzywna premiera wspólnego nagrania Martina Garrixa i Davida Guetty. Didżeje, którzy walczą o wyższą pozycję w zestawieniu DJ Mag, zaprosili do wspólnego nagrania Ellie Goulding i Jamesa Arthura. Utwór pt. So Far Away ma zasilić debiutancki, niezapowiedziany jeszcze album Garrixa.

Tomorrowland - nowe piosenki

To już tradycja, że artyści na Tomorrowland prezentują fragmenty niewydanych jeszcze utworów. Nie było inaczej w trakcie tegorocznej edycji. Posłuchajcie i przekonajcie się, jak brzmi najnowszy singiel projektu Garrix & Guetta:

 

Martin Garrix oprócz kawałka z Davidem Guettą, Jamesem Arthurem i Ellie Goulding doprowadził do szaleństwa fanów solowym singlem zatytułowanym Pizza. Wydaje się, że holenderski producent jest w pełni gotowy do wydania pełnej płyty. Wcześniej jego debiutanckie wydawnictwo miały zapowiadać hity In the Name Of Love czy Scared To Be Lonely. W ciągu dwóch tygodni: 21-23 lipca i 28-30 lipca 2017 na głównej scenie wystąpili m.in.: Tiesto, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake czy Axwell i Ingrosso, którzy zagrali utwór polskiego producenta Toma Swoona. 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

Pamiętajcie również, że premierowe nagrania usłyszycie w każdy piątek w ramach New Music Friday w RADIU ESKA! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze