Nowe piosenki 2017 na Tomorrowland! Co premierowo?

i

Autor: fot. EAST NEWS Nowe piosenki 2017 na Tomorrowland

Nowe piosenki 2017 na Tomorrowland! Co premierowo?

2017-08-01 15:20

Tomorrowland to okazja do doskonałej zabawy, ale nie tylko! Wiele osób czeka na największy festiwal muzyki elektronicznej ze względu na premierowe nagrania! Sprawdźcie, kto szykuje nowości na koniec lata i jesień!

Nowe piosenki 2017 na Tomorrowland zaprezentowały najpopularniejsze gwiazdy! Największym zaskoczeniem była ekskluzywna premiera wspólnego nagrania Martina Garrixa i Davida Guetty. Didżeje, którzy walczą o wyższą pozycję w zestawieniu DJ Mag, zaprosili do wspólnego nagrania Ellie Goulding i Jamesa Arthura. Utwór pt. So Far Away ma zasilić debiutancki, niezapowiedziany jeszcze album Garrixa.

Tomorrowland - nowe piosenki

To już tradycja, że artyści na Tomorrowland prezentują fragmenty niewydanych jeszcze utworów. Nie było inaczej w trakcie tegorocznej edycji. Posłuchajcie i przekonajcie się, jak brzmi najnowszy singiel projektu Garrix & Guetta:

 

Martin Garrix oprócz kawałka z Davidem Guettą, Jamesem Arthurem i Ellie Goulding doprowadził do szaleństwa fanów solowym singlem zatytułowanym Pizza. Wydaje się, że holenderski producent jest w pełni gotowy do wydania pełnej płyty. Wcześniej jego debiutanckie wydawnictwo miały zapowiadać hity In the Name Of Love czy Scared To Be Lonely. W ciągu dwóch tygodni: 21-23 lipca i 28-30 lipca 2017 na głównej scenie wystąpili m.in.: Tiesto, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake czy Axwell i Ingrosso, którzy zagrali utwór polskiego producenta Toma Swoona. 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

Pamiętajcie również, że premierowe nagrania usłyszycie w każdy piątek w ramach New Music Friday w RADIU ESKA!