NOWE HITY 2019: Marcin Sójka, R3hab i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-04-05 11:41
NOWE HITY 2019: Marcin Sójka, Zuza Jabłońska i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli NOWE HITY 2019: Marcin Sójka, Zuza Jabłońska i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Spokojnie, nastrojowo, emocjonalnie, ale również imprezowo - tak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o premiery w New Music Friday w Radiu ESKA 5 kwietnia! Z nowym, drugim singlem powraca Marcin Sójka, czyli niekwestionowany zwycięzca dziewiątej edycji Voice of Poland. Usłyszycie również najnowszy singiel od Zuzy Jabłońskiej i holenderskiego producenta znanego jako R3hab! Pełna lista gorących premier do sprawdzenia na ESKA.pl!

Nowe hity w każdy piątek zalewają światowy rynek muzyczny. W 2019 roku Pod koniec marca 2019 swoją premierę miały potencjalne hity wiosny. Bez wątpienia to utwór pt. All Day and Night, pod którym podpisuje się Jax Jones i Martin Solveig, Walk Away od Alle Farben i Jamesa Blunta czy Obsessed od Dynoro. Od 5 kwietnia na antenie Radia ESKA usłyszycie kolejne wiosenne propozycje. 

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Nowe hity 5.04.2019 - New Music Friday w Radiu ESKA

Marcin Sójka po sukcesie z debiutanckim singlem Zaskakuj mnie, powraca z drugim singlem. Zwycięzca dziewiątej edycji Voice of Poland wydał utwór pt. Dalej - wraz z teledyskiem! Premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA 5 kwietnia usłyszycie także nowy singiel Zuzy Jabłońskiej - Spacer po linie.

Mamy modę na odświeżanie starych dobrych hitów. Tak zrobił zespół Komodo przerabiając Is This Love, Brave odświeżając I Just Called To Say I Loved You, Drenchill z Freed From Desire czy Keanu Silva i Don Diablo przerabiając King Of My Castle. Teraz nowe życie otrzymał kultowy kawałek grupy ATC. Mowa o Around The World (La La La)! Za jeszcze bardziej imprezową odsłonę tego megahitu odpowiada R3hab!

New Music Friday w Radiu ESKA 5.04.2019:

  • R3HAB & A Touch Of Class - All Around The World (La La La): ATC, czyli A Touch Of Class oryginalnie odpowiadają za utwór pt. Around The Wolrd. Pop-dance'owy kawałek, pod którym podpisuje się niemiecki zespół, podbił europejski rynek muzyczny w 2000 roku. Utwór w wersji oryginalnej zajmował: 1. miejsce w Szwajcarii, Niemczech, Austrii oraz 5. miejsce w Holandii, 7. Finlandii, 15. w Wielkiej Brytanii czy 28. miejsce na liście Billboard Hot 100. Ciekawe, jak sprawdzi się w wersji holenderskiego producenta.
  • Marcin Sójka - Dalej: Utwór opowiada o wiośnie w sercu i o odrodzeniu (w) związku! Wszystko zależy od nas! Piosenka zarówno muzycznie, jak i w warstwie literackiej jest konsekwencją drogi obranej przez Wokalistę przy debiutanckim singlu Zaskakuj mnie, a dopełnia ją ascetyczny, przepiękny klip.
  • Zuza Jabłońska - Spacer po linie: Tekst autorstwa Patryka Kumora ponownie podejmuje temat kOmunikacji międzyludzkiej, tak istotnej i nieco zaniedbywanej w świecie zdominowanym przez media społecznościowe. O ile Powiedz mi to w twarz był manifestem przeciw hejtowi w sieci, o tyle Spacerem po linie finalistka pierwszej edycji The Voice Kids chce zwrócić uwagę na to, aby w relacjach międzyludzkich czytać między wierszami i nie dać się zwieść odpowiedzią "wszystko w porządku".
  • Piotr Cugowski - Zostań ze mną 
Najnowsze