Nowator zachęca do myślenia o sobie. Piosenka Mam to gdzieś HITEM?!

2019-11-02 13:14 RW
Nowator zachęca do myślenia o sobie. Nowa piosenka Mam to gdzieś HITEM?!
Autor: screen z teledysku na YouTube: NOWATOR - Mam To Gdzieś // YouTube.com/CAMEY RECORDS Nowator zachęca do myślenia o sobie. Nowa piosenka Mam to gdzieś HITEM?!

Zwolnić, zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o sobie. Nowator przekonuje, że nie ma sensu podporządkowywać się innym. Nie warto też za wszelką cenę biec pod prąd, robić coś na przekór sobie. O tym wszystkim opowiada w piosence Mam to gdzieś. Z teledyskiem obejrzycie ją na ESKA.pl.

Mam to gdzieś - nowa piosenka Nowatora motywuje jego fanów. Przekonać możecie się o tym czytając komentarze pod teledyskiem w serwisie YouTube. Tym samym to kolejna muzyczna propozycja od gwiazdy znanej m.in. z hitu Moja panienka. Utwór ten powstał przy współpracy z Mariuszem Bereziakiem Bezik. Singiel utrzymany jest w konwencji nowoczesnej muzyki popowej, więc powinien się podobać. Sam Nowator, czyli reprezentant Camey Records, ma na swoim koncie cztery Złote i jedną Platynową płytę. Jest autorem takich hitów, jak: Z lewa do prawa, Co tu jest grane, Wrócę nad ranem, czy chociażby Spadam stąd. Łącznie jego utwory w serwisach streamingowych, zgromadziły ponad 100 000 000 wyświetleń, jednocześnie regularnie pojawiając się w największych stacjach radiowych i telewizyjnych. Rocznie koncertuje w ponad 100 miejscowościach w Polsce, Europie i USA.

Zobacz: Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari: KOMENTARZ autora hitu Ona by tak chciała [TYLKO U NAS]

Mam to gdzieś - nowa piosenka Nowatora

Najnowsze