Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari: KOMENTARZ autora hitu Ona by tak chciała [TYLKO U NAS]

2019-11-03 0:28
Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari: KOMENTARZ autora hitu Ona by tak chciała [TYLKO U NAS]
Autor: M. Zawada - Twoja Twarz Brzmi Znajomo / Rafał Wróblewski Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari: KOMENTARZ autora hitu Ona by tak chciała [TYLKO U NAS]

Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari to duże zaskoczenie dla internautów! Wiele osób, właśnie ze względu na tę metamorfozę, z chęcią obejrzy dziewiąty odcinek jesiennej edycji popularnego programu. Jak występ Jeremiego Sikorskiego komentuje Ronnie Ferrari? Co było najtrudniejsze dla samego Sikorskiego. Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to sytuacja, której sam zainteresowany się nie spodziewał. Z wymagającym zadaniem wejścia w skórę popularnego internetowego twórcy i wykonania megahitu Ona by tak chciała, wszedł Jeremi Sikorski. Wokalista we wcześniejszych odcinkach pojawiał się, jako Adam Levine z Maroon 5, Dua Lipa, Calvin Harris, Dawid Podsiadło, Izabela Trojanowska, czy Justin Timberlake. Teraz jednak poprzeczka została podniesiona jeszcze wyżej. Jeremi wyjaśnił Maćkowi Dowborowi, co było dla niego najcięższe podczas przygotowań do występu. - Dla mnie jest to mocno nieintuicyjne - opowiada Jeremi Maćkowi. I dodaje: - Naprawdę dźwięk po dźwięku musieliśmy rozszyfrowywać, jak to jest. Dla mnie jest ciężkie, że jego ruchy, to nie jest gestykulacja, która np. podkreśla tekst. Cały czas ta ręka gdzieś tam jest jakby odcięta, jakby była na wahadle - stwierdza Jeremi.

Jak widzi to sam Ronnie Ferrari, który z Ona by tak chciała, podróżuje i koncertuje po całej Polsce? Opowiedział w rozmowie Rafałem Wróblewskim z ESKA.pl.

Zobacz: Ronnie Ferrari - WYWIAD z twórcą Ona by tak chciała

Jest to bardzo trudny utwór do dynamicznego wykonania. Odwzorowanie bardzo dobre, widać, że zwrócono uwagę na lewą rękę, która zawsze u mnie ucieka na boki nadając dynamikę całemu występowi.

Ronnie Ferrari skomentował także sam pomysł przedstawienia jego osoby w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Skąd w ogóle pomysł produkcji? Twórca megahitu uważa, że wybrano jego utwór, by sprawdzić reakcję polskich widzów.

Wydaje mi się, że to może nie docenienie Ona by tak chciała, ale wielki test dla polskiego społeczeństwa. Takie programy, jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo mają ogromny wpływ na ludzi w naszym kraju.

Wieczorem, 2 listopada 2019 w Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Jeremi Sikorski wcielił się w Ronniego Ferrariego. Wykonał jeden z najpopularniejszych polskich hitów ostatnich tygodni Ona by tak chciała. To aktualny numer 1 w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Polska zakochała się w tym utworze i wykonawcy. Utwór Ronniego zadebiutował zaledwie pod koniec lipca w serwisie YouTube, a już ma ponad 83 milionów odsłon! Co prawda Jeremi Sikorski nie wygrał odcinka wcielając się w Ronniego, to trzeba przyznać, że była to jedna z najciekawszych metamorfoz w historii programu.

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - co się wydarzyło w odcinku 2.11.19? Kto wygrał?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze