Nowator i Stachursky poszli razem w tango! Artyści z hitem na Karnawał 2022

i

Autor: screen z teledysku na YouTube Nowator i Stachursky poszli razem w tango! Artyści z hitem na Karnawał 2022

Nowator i Stachursky poszli razem w tango! Artyści z hitem na Karnawał 2022

2021-12-28 13:28

Nowator i Stachursky to niewątpliwie dwie rozpoznawalne postaci na polskim rynku muzycznym. Teraz artyści, z okazji nadchodzącego karnawału 2022, postanowili połączyć siły. Efektem ich współpracy jest taneczny kawałek Pójdę w tango. Posłuchajcie go premierowo już teraz!

Nowator i Stachursky to połączenie, jakiego nikt się nie spodziewał! Dwóch legendarnych artystów polskiej sceny tanecznej postanowiło w końcu spotkać się w studio nagraniowym i stworzyć wspólny utwór. Obaj stwierdzili, że skoro zbliża się karnawał 2022, to warto wypuścić utwór, który porwie wszystkich do tańca. Mowa o piosence Pójdę w tango, która premierę miała wraz z teledyskiem.

Stachursky zdradza, co robi w domu! Artysta zaskakuje swoich fanów!

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Nowator i Stachursky - piosenka Pójdę w tango

Pójdę w Tango to najnowsza propozycja Nowatora na nadchodzący karnawał. Tym razem gościnnie pojawia się Stachursky, który swoim charakterystycznym wokalem sprawia, że od razu chce się śpiewać refren razem z nimi. Aranżacje do utworu przygotował dobrze znany z klubowego brzmienia, Skytech. Kolejna wybuchowa mieszanka dobrze znanych artystów w kraju, może dać tylko jedno: imprezowy koktajl, który rozbuja niejeden parkiet w 2022 roku.