Nowa wersja Drwala 2022! Z czym można zjeść popularną kanapkę?

2022-12-10 16:18
Nowa wersja Drwala 2022! Z czym można zjeść popularną kanapkę?
Autor: Canva

Nowy Drwal w McDonald's może okazać się prawdziwym hitem. Nasze kupki smakowe już niedługo będą mogły zapoznać się z nową wersją słynnej kanapki, która jest dedykowana nie tylko fanom sezonowego burgera, ale również wszystkim, którzy na co dzień nie jedzą mięsa!

Nowa wersja Drwala w McDonald's ucieszy nie tylko fanów popularnej kanapki i wegetarian, ale również tych, którzy pamiętają sezonowego burgera jeszcze z jego początków. Chyba żadna inna kanapka nie wzbudza tylu emocji, co słynny Drwal. Sezonowy burger ma kilka wersji, na które fani czekają kilka miesięcy. Co roku pojawiają się liczne petycje dotyczące zamieszczenia jej w ofercie na stałe oraz rozszerzenia wariacji smaków. Na ten moment możemy spróbować Drwala klasycznego, podwójnego, z kurczakiem i żurawiną. Osoby, które nie jedzą mięsa domagają się również wersji wege. Wszystko wskazuje na to, że McDonald's wychodzi naprzeciw klientom i tworzy kolejną wersję Drwala. Najnowsze informacje wskazują, że fani popularnej kanapki będą mieli powody do szczęścia.

Drwal w McDonald's - CENA. Ile kosztuje Drwal w 2022? Jaka jest cena?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Nowy drwal 2022 - z czym?

Nowy Drwal 2022 w McDonald's to świetna wiadomość dla wszystkich fanów sezonowej kanapki. W tzw. restauracji pod złotymi łukami będzie dostępny Drwal z plackiem ziemniaczanym. Każdy, kto będzie chciał spróbować nowej wersji słynnej kanapki będzie musiał podjąć decyzję, czy wybiera opcję z mięsem i plackiem, czy woli spróbować wersji wege. Okazuje się jednak, że nowa wersja Drwala 2022 w McDonald's wcale nie jest tak nowa. Sezonową kanapkę można było zamówić kilka lat temu.

Sanah sprzedawała hot-dogi! Nietypowa promocja przyciągnęła tłumy

Drwal z plackiem ziemniaczanym - kiedy?

Drwal z plackiem ziemniaczanym 2022 może okazać się prawdziwym hitem. Oficjalna data premiery nie jest niestety jeszcze znana, jednak wszystko wskazuje na to, że już w połowie grudnia nasze kubki smakowe dostaną trochę przepysznych nowości.

Sonda
Jesteś fanem Drwala?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze