Sanah sprzedawała hot-dogi! Nietypowa promocja przyciągnęła tłumy

2022-12-07 14:30
Sanah
Autor: materiały prasowe Magic Records / Maciej Czyżewski

Kreatywność Sanah i jej współpracowników nie zna granic. W dniu, kiedy rozpoczęła się sprzedaż biletów na jej stadionowe koncerty, gwiazda wraz ze świtą zawitała do Chorzowa, gdzie... sprzedawała hot-dogi. Tak, najpopularniejsza wokalistka w Polsce przyjmowała klientów w food trucku i chętnie pozowała do zdjęć, jak również rozdawała autografy. To jednak nie koniec. Artystka odwiedzi jeszcze jedno miasto.

Kilka dni temu Sanah ogłosiła, że spełni jedno ze swoich największych marzeń, a mianowicie... zagra na stadionach. Wokalistka zapowiedziała dwa koncerty: w Chorzowie i w Gdańsku, a oficjalna sprzedaż biletów na jej show rozpoczęła się w samo południe 6 grudnia. Tego samego dnia gwiazda postanowiła odwiedzić Chorzów. Co mocno zaskoczyło jej wielbicieli, nie pojawiła się tam po to, by zaśpiewać, a... sprzedawać hot-dogi. Artystka zatrudniła się jako pracownica wielkiego food-trucka, na którym widniał napis UCZTA NAD UCZTAMI, co stanowi oczywiste nawiązanie do zaplanowanych na przyszły rok koncertów. Pod Stadionem Śląskim w Chorzowie szybko zgromadziły się prawdziwe tłumy fanów. Wielbiciele przynosili ze sobą egzemplarze płyt do podpisania, a Sanah chętnie rozdawała autografy, wręczając każdemu przygotowanego przez siebie hot-doga. Jeśli chcielibyście zjeść przekąskę przygotowaną przez Zuzię, to mamy dobrą wiadomość. Gwiazda pojawi się w jeszcze w jednej lokalizacji!

Znamy ceny biletów na stadionowe koncerty Sanah! Za Bankiet trzeba było zapłacić więcej

sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?

Sanah sprzedaje hot-dogi!

Gwiazda zadbała o podniebienia fanów. W ofercie pojawiły się zarówno klasyczne, jak i wegetariańskie hot-dogi. Z głośników leciała natomiast muzyka Sanah. Jak się okazało, nie była to jednorazowa akcja. Piosenkarka pojawiła się 7 grudnia o 14:30 pod Galerią Bałtycką w Gdańsku. 

- Mam nadzieję, że hot-dogi wam smakowały! Do zobaczenia w Gdańsku - powiedziała na story wokalistka.

Skusilibyście się na przekąskę od Zuzi?

Sonda
Czy pójdziesz na koncert sanah na stadionie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze