Nowa piosenka od Lewandowskiego i Donatana - kto dołączył do Staminy? Kiedy premiera?

2019-04-26 13:36 A.D.
Robert Lewandowski
Autor: YouTube/ DON

Robert Lewandowski i Donatan ciężko pracują nad swoim muzycznym projektem. Stamina, bo taką będzie nosił nazwę, to połączenie dobrze nam znanego stylu Dona ze świeżością i oryginalnością, jaką wniósł Lewy. Pierwszym utworem, który duet zaprezentował było Mansa Musa z prawdziwą plejadą gwiazd. Kto tym razem dołączył do projektu? Kiedy usłyszymy nowy kawałek? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Donatan i Robert Lewandowski od dłuższego czasu pracują nad projektem STAMINA czyli muzyczną niespodzianką. Utwór Mansa Musa, w którym udział wzięli Gural, Sitek i ReTo, szybko stał się hitem. Teraz przyszła pora na ujawnienie kolejnego singla. Tym razem do współpracy panowie zaprosili kogoś, kto reprezentuje nieco inny muzyczny styl! 

Zobacz też: Autorka 50 Twarzy Grey'a napisała nową książkę! O czym jest i kiedy premiera w Polsce?

STAMINA - nowa piosenka. Kto tym razem ją wykona? 

Don i RL9 zaprosili do współpracy nad utworem znanego muzyka, który współpracował w przeszłości między innymi z Cleo. Mesajah pojawi się w nowej piosence, którą usłyszymy już na początku maja. Tę informacje zdradziła na swoim Facebooku Cleo. Podała również datę premiery utworu. 

STAMINA - nowa piosenka. Kiedy będzie miała premierę? 

Zgodnie z tym, co na swoim Facebooku ogłosiła Cleo, nowy utwór Donatana i Lewandowskiego z udziałem Mesajah, pojawi się już 3 maja. Spodziewać możemy się również niezwykłego, gorącego teledysku! 

Najnowsze