Nowa piosenka od Lewandowskiego i Donatana - kto dołączył do Staminy? Kiedy premiera?

2019-04-26 13:36
Robert Lewandowski
Autor: YouTube/ DON

Robert Lewandowski i Donatan ciężko pracują nad swoim muzycznym projektem. Stamina, bo taką będzie nosił nazwę, to połączenie dobrze nam znanego stylu Dona ze świeżością i oryginalnością, jaką wniósł Lewy. Pierwszym utworem, który duet zaprezentował było Mansa Musa z prawdziwą plejadą gwiazd. Kto tym razem dołączył do projektu? Kiedy usłyszymy nowy kawałek? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Donatan i Robert Lewandowski od dłuższego czasu pracują nad projektem STAMINA czyli muzyczną niespodzianką. Utwór Mansa Musa, w którym udział wzięli Gural, Sitek i ReTo, szybko stał się hitem. Teraz przyszła pora na ujawnienie kolejnego singla. Tym razem do współpracy panowie zaprosili kogoś, kto reprezentuje nieco inny muzyczny styl! 

Zobacz też: Autorka 50 Twarzy Grey'a napisała nową książkę! O czym jest i kiedy premiera w Polsce?

STAMINA - nowa piosenka. Kto tym razem ją wykona? 

Don i RL9 zaprosili do współpracy nad utworem znanego muzyka, który współpracował w przeszłości między innymi z Cleo. Mesajah pojawi się w nowej piosence, którą usłyszymy już na początku maja. Tę informacje zdradziła na swoim Facebooku Cleo. Podała również datę premiery utworu. 

STAMINA - nowa piosenka. Kiedy będzie miała premierę? 

Zgodnie z tym, co na swoim Facebooku ogłosiła Cleo, nowy utwór Donatana i Lewandowskiego z udziałem Mesajah, pojawi się już 3 maja. Spodziewać możemy się również niezwykłego, gorącego teledysku! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze