Lanberry

i

Autor: materiał prasowy

Nowości Muzyczne 2019: Lanberry zaskakuje całkiem nowym singlem!

2019-04-25 18:57

Lanberry to młoda, zdolna piosenkarka, która zadebiutowała na rynku fonograficznym, singlem Podpalimy świat, w 2015 roku. Wcześniej próbowała swoich sił w programach: The Voice of Poland oraz X Factor. Mimo że żadnego z nich nie wygrała, udało jej się rozpocząć karierę. Dziś ma ogromną rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowości muzyczne od artystki. Lanberry wydała właśnie nowy singiel - posłuchajcie utworu Mówiłeś.

Nowości Muzyczne 2019: Lanberry zaskakuje całkiem nowym singlem! Lanberry ma na koncie 2 albumy studyjne - Lanberry i miXtura. Po sukcesie płyty miXtura i utworów Gotowi na wszystko oraz Nie ma mnie, artystka przedstawia całkiem nowy, nie pochodzący z płyty singiel Mówiłeś. Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl, jak brzmi najnowszy numer od Lanberry.

Przeczytaj także: Nowości muzyczne 2019: PINK wydała tytułowy utwór z płyty Hurts 2B Human! Jak brzmi?

Lanberry zaskakuje całkiem nowym singlem!

Za słowa do piosenki Mówiłeś, odpowiada Patryk Kumór oraz Małgorzata Uściłowska, za muzykę - Mikołaj Trybulec i również Małgorzata Uściłowska. Jak mówi sama wokalistka:

W warstwie muzycznej chcieliśmy nawiązać do naszych inspiracji z pierwszej dekady lat '00. Prostota brzmienia w głównej mierze oparta na motywie gitarowym i mocnym refrenie.

Już dziś utwór dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych. Klip do utworu będzie miał swoją premierę w połowie maja! Poniżej możecie wysłuchać numeru Mówiłeś: