Nowa osoba w Team X. Kim jest Michał Gała? Internauci go kochają!

2019-12-09 11:12 MK
Michał Gała
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Po tym, jak Marcin Dubiel oficjalnie poinformował, że na jakiś czas odchodzi z Teamu X, wielu fanów zastanawiało się, czy ktoś nowy się w nim pojawi. Projekt zrzeszający popularnych youtuberów cieszy się coraz większą popularnością, dlatego też Stuu postanowił, że da szansę jednemu z ulubieńców internautów. Do Domu X wszedł Michał Gała. Co wiemy o nowym członku Teamu X? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Team X - nowa osoba w projekcie to nie kto inny, a Michał Gała! Projekt stworzony przez Stuu - jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów, to zdecydowanie największe przedsięwzięcie na polskim YouTubie. Team X ruszył w sierpniu tego roku. To właśnie wtedy do luksusowej willi położonej pod Warszawą wprowadziło się pięciu twórców internetowych: Lexy Chaplin, Julia Kostera, Kacper Blonsky, Marcin Dubiel oraz Stuu. Youtuberzy nagrywają w domu wspólne filmiki, ktore cieszą się ogromną popularnością wśrod widzów. Poza vlogami, widzowie mogą zobaczyć na ich kanałach rozmaite wyzwania czy też pranki. Po kilku miesiącach wspólnego życia w Domu X, a dokładnie pod koniec października, Marcin Dubiel wyleciał do Kenii, by pomóc Fundacji Siewców zbierającej fundusze na budowę ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci. Kilka dni później, chłopak wrzucił na swojego Instagrama nagranie, na którym widać, że wspólnie ze znajomymi śmieją się z czarnoskórego chłopca. Pomimo przeprosin, internauci byli bezlitośni, a Marcin Dubiel podjął decyzję o tymczasowym wycofaniu się z projektu Team X. Fani zastanawiali się, czy Stuu podejmie w końcu decyzję o przyjęciu nowego członka. Tak się stało! W grudniu do Domu X wszedł doskonale znany wielu internautom Michał Gała.

Kim jest Michał Gała z Team X?

Michał Gała dał się poznać szerszemu gronu odbiorców, biorąc udział w ostatniej edycji hitowego formatu stacji TVN - Top Model. Pochodzący z Trzebiechowa 22-latek odnosił w programie bardzo duże sukcesy. Jego poczucie humoru oraz szczerość spowodowały, że szybko stał się też ulubieńcem telewidzów. Zanim Gała pojawił się w Top Model, był już dobrze znany tysiącom użytkowników aplikacji Tik Tok. Chłopak jest aktywny pod nazwą @jerry_grasuje. Jeśli chodzi o social media, to Michała Gałę znajdziecie między innymi na Instagramie. Jego nick to @michalgala_official.

Najnowsze