Czy Marcin Dubiel został wyrzucony z Domu X i co teraz robi? Lexy komentuje

2019-11-29 16:58 MK
Team X
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Team X to obecnie najpopularniejszy polski projekt na YouTubie. W trakcie jego trwania, zamknięci w willi zwanej też Domem X youtuberzy dzielą się chwilami ze swojego wspólnego życia. Jeden z nich - Marcin Dubiel nie pojawia się w ostatnim czasie na żadnym z filmików. Czy chłopak został wyrzucony z ekipy? Jedna z gwiazd Teamu X - Lexy, skomentowała sprawę. Dowiedz się na ESKA.pl, co obecnie robi Marcin Dubiel.

Marcin Dubiel wyrzucony z Team X - taka informacja obiegła polskie media niedługo po umieszczeniu przez popularnego youtubera filmiku, na którym widać, jak wspólnie ze swoimi znajomymi śmieją się z jednego z mieszkających w Kenii dzieci. Internauci byli bezlitośni. Chłopak usunął relację ze swojego story na Instagramie oraz zamieścił przeprosiny. - Kochani, chciałbym przyznać się do błędu, przeprosić. Nagrałem relację, która była po prostu ZŁA. Nie miałem złych zamiarów i nie chciałem żadnego dziecka, któremu tutaj pomagam przedstawić w zły sposób. (...) Nie pozwólmy złemu doborowi słów przyćmić najważniejszego celu, jakim jest pomaganie - napisał. Marcin Dubiel to z pewnością jedna z największych gwiazd polskiego YouTube'a. Jego kanał obserwuje 1.2 miliona użytkowników. Również liczba obserwujących na Instagramie wynosi ponad milion. W jednym z ostatnich wideo, Marcin przyznał nawet, że adoptował dziecko z Kenii! Na próżno szukać u niego jednak jakichkolwiek informacji na temat kontynuowania przygody w Teamie X - projekcie założonym przez Stuu, w którym udział biorą Lexy Chaplin, Julia Kostera i Kacper Błoński.

Marcin Dubiel wyrzucony z Team X?

Fani Teamu X od kilku tygodni zasypują pozostałych członków pytaniami dotyczącymi dalszych losów ich współpracy z Marcinem Dubielem. W najnowszym filmiku, uwielbiana przez internautów Lexy Chaplin zorganizowała zabawę Q&A, gdzie jedno z pytań dotyczyło właśnie popularnego YouTubera. Gwiazda sieci przyznała, że jej kolega sam podjął decyzję o wycofaniu się na jakiś czas z przestrzeni publicznej. - Marcin robi sobie teraz taką przerwę dla siebie, chce się skupić na sobie, zrobić mini pauzę od całego projektu. Przemyśleć wszystko - przyznała.

Najnowsze