Instagram

i

Autor: pixabay.com

Instagram z nową funkcją. Na czym polega duet i jak go stworzyć? [INSTRUKCJA]

2021-10-25 10:06

Instagram rozwija się w błyskawicznym tempie. Niedawno została wprowadzona nowość, która spodobała się użytkownikom aplikacji. Mowa o duetach, czyli współtworzeniu postów przy pomocy zdjęć. Jak to zrobić? Szczegółową instrukcję znajdziecie poniżej. To banalnie proste!

Instagram z nową funkcją. Na czym polega duet i jak go stworzyć? To banalnie proste. Instagram jest jedną z najpopularniejszych aplikacji wśród młodego pokolenia i nie tylko. Teraz okazuje się, że Instagram pożegnał się z IGTV i zamienił to na Instagram Videos. Jednak to nie koniec zmian, ponieważ nadeszła nowość na którą czekało wiele osób. Mowa o współtworzeniu postów lub rolek (Reels) z drugim użytkownikiem. Na czym to polega? Oczywiście jak sama nazwa wskazuje, jest to tworzenie postów z osobą z innego profilu. Po przyjęciu zaproszenia do edycji danego posta, nazwa konta każdej osoby będzie widniała przy publikacji. Oprócz tego na obu profilach będzie widoczna ta sama liczba polubień pod postem oraz te same komentarze. Jak działa nowa funkcja? Jak współdzielić post z inną osobą? To banalnie proste!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]

Instagram - współtworzenie postów. Jak zrobić?

Jak współtworzyć post na Instagramie z inną osobą? To banalnie proste! Podczas wrzucania zdjęcia należy kliknąć opcję 'oznacz osoby'. Następnie pojawią nam się kolejne dwie opcje - dodaj znacznik oraz zaproś współtwórcę i musimy wybrać właśnie tę drugą. Kiedy klikniemy 'zaproś współtwórcę' musimy wpisać w lupkę o jaką osobę nam chodzi. Jeśli wybrana osoba zatwierdzi post, wtedy pokaże się on na obu profilach - gotowe! Oprócz tego twórcy aplikacji wprowadzili opcję publikowania zdjęć na Instagram przez stronę www.