Norbi gościem Kuby Wojewódzkiego. Przypominamy największe hity wokalisty!

2016-04-26 21:53
Norbi gościem Kuby Wojewódzkiego. Przypominamy największe hity Norbiego!
Autor: Fot. WBF Norbi wystąpi u Kuby Wojewódzkiego

Norbi gościem Kuby Wojewódzkiego. Wokalista wystąpi w odcinku, który zobaczymy we wtorek 26.04.2016. Jeszcze przed emisją programu przypominamy największe hity Norbiego! 

Norbi u Kuby Wojewódzkiego wystąpi już we wtorek 26 kwietnia. Dodatkowo gościem programu będzie Beata Tadla. Na koniec show, po pełnej humoru rozmowie z gośćmi odcinka, wystąpią Michał Kempa oraz Jakub Poczęty - Błażewicz. Nadchodząca odsłona Kuby Wojewódzkiego, z udziałem Norbiego i Beaty Tadli, już w najbliższy wtorek o godzinie 22:30 na antenie TVN. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź odcinka.

>> 'Jedyny człowiek, który miał więcej żon niż hitów'. Komicy nie mieli litości na roaście Michała Wiśniewskiego!

Norbi - największe hity

Jeszcze przed emisją wtorkowego odcinka Kuby Wojewódzkiego przypominamy największe przeboje Norbiego. Wokalista swoją karierę muzyczną rozpoczął w 1997 roku. To wtedy ukazał się jego debiutanci album zatytułowany Samertajm. Do największych hitów wokalisty możemy zaliczyć m.in. Kobiety są gorące, Pokręciło się w głowie, Jedyne, co mam to złudzenia czy Rozkołysz się. Która piosenka z repertuaru Norbiego jest Waszą ulubioną? Dajcie znać w komentarzach.

 

 

 

>> Jak najlepiej imprezować w ten weekend? Powiedz nam i wygraj smartfona!

KL

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze