Nitro w ostrej odpowiedzi do Boxdela. TYM filmem zmienił wszystko

i

Autor: Screen z filmu na YouTube: SPRYTNY BOXDEL/ TheNitroZyniak

Nitro w ostrej odpowiedzi do Boxdela. TYM filmem zmienił wszystko

2022-11-28 11:28

Dramy pośród influencerów są w ostatnich miesiącach coraz częstsze! Tej pomiędzy włodarzem Fame MMA - Boxdelem, a Nitro, można było spodziewać się od dłuższego czasu. Po zarzutach, które wysunął Michał Baron, Sergiusz Górski postanowił odpowiedzieć. Jedno jest pewne, użył naprawdę mocnych kontrargumentów!

Pomiędzy Sergiuszem Górskim a Michałem Baronem zaczęło wrzeć już jakiś czas temu. Genezy ich sporu można dopatrzeć się dużo wcześniej, podczas jednej z edycji Fame MMA, gdy jeden z zawodników federacji zaczął pomawiać nie tylko Nitro, ale również jego rodzinę. Dla mężczyzny był to cios, którego nie zamierzał odpuścić, wobec tego konflikt ciągnął się dalej. Apogeum można było zauważyć podczas Move Federation, gdzie pomiędzy jednym z zawodników Boxdela, a Sergiuszem doszło do spięcia. Baron postanowił przedstawić swoją wersję wydarzeń, jednak po odpowiedzi Nitro można zauważyć, że ich zdanie na temat przebiegu nieco się od siebie różni.

Nitrozyniak ROZWALIŁ swój samochód za MILION złotych! Pierwszy komentarz Youtubera!

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Film Boxdela na Nitro

Drama pomiędzy Boxdelem a Sergiuszem eskalowała podczas Move Federation. Górski miał wtedy uderzyć piłką w głowę jednego z zawodników Michała Barona. Wszystko zaczęło się od pytania, dlaczego Nitro nie ma własnej drużyny, na co influencer odpowiedział:

Ja się nie schylam po takie małe sumy, kolego

Na co dostał odpowiedź:

Ty w oktagonie się najlepiej schylasz

Odpowiedź ta zdenerwowała Nitro, gdyż na nią postanowił rzucić zawodnika, który wypowiedział te słowa piłką w głowę. Wszystko pogorszyło się, gdy Boxdel zwyzywał streamera poprzez Tweeta, wrzuconego na swoje konto. Brzmiał on:

Nitro, zamknij morde cieciu, bo sam się wtedy zachowałeś jak pajac, rzuciłeś piłką w tył głowy zawodnikowi z mojej drużyny przed meczem. Jesteś tchórzem i na żywo jesteś miękka faja. Śmieć.

We wrzuconym przez siebie filmie Boxdel sugerował, że Nitro jest za bardzo skupiony na pieniądzach, a także wystosował groźbę w stronę zawodnika jego drużyny. Dodatkowo odpowiedział na zarzuty, że "jest chorągiewą i zadaje się z tymi, którzy są na fali". Sergiuszowi zdecydowanie film ten nie wydawał się zgodny z prawdą, wobec czego odpowiedział na zarzuty własnym filmem.

Boxdel - spina, wiek, wzrost, zęby, dziewczyna, majątek, choroba. Kim jest Michał Baron?

Film Nitro na Boxdela

Nitro postanowił, że nie będzie siedział cicho i odpowie na atak ze strony Boxdela. Nagrał on w odpowiedzi godzinny film! Stwierdził, że Boxdel grał na emocjach swoich widzów, wspominając o chorobie i tym, iż nie będzie mógł wstawiać filmów. Następnie wyjaśnił, że zarzuty w jego stronę są niesłuszne, on sam pomaga innym twórcom, sprawiedliwie dzieli się z przyjaciółmi pieniędzmi za pracę, jednak się tym nie chwali. Na jeden z najmocniejszych argumentów włodarza Fame MMA - o wykorzystywaniu wizerunku Murańskiego - odpowiedział, że robił to po to, aby móc przyciągnąć jak największą ilość widzów i wytłumaczyć "herezje", które szerzył na temat Nitra. Końcem Nitro podsumował, że Boxdel wysysa z popularnych twórców tyle, ile się da, a gdy przestają być popularni, przestaje się z nimi zadawać, co potwierdził słowami wypowiedzianymi przez Michała Barona w jego filmie. Koniec końców powiedział, że od walki z Xayoo dzieją się dziwne rzeczy, przez federację besztany jest on i jego rodzina, a on sam chce, aby umowa z nim została rozwiązana. Trzeba przyznać, że jego argumenty są naprawdę mocne!

Sonda
Myślisz, że Boxdel odpowie na film Nitro?