Nipsey Hussle nie żyje! Okoliczności śmierci słynnego rapera

2019-04-01 12:37
Nipsey Hussle NIE ŻYJE - okoliczności śmierci słynnego rapera
Autor: fot./screen/youtube.com/Nipsey Hussle Nipsey Hussle - Racks In The Middle

Świat hip-hopu obiegła tragiczna wiadomość! Nie żyje Nipsey Hussle! Amerykanin był doceniany już od chwili debiutu w 2018 roku. Za swoją pierwszą płytę został nominowany do nagrody Grammy w kategorii najlepszego albumu rap. Jego śmierć jest więc tym większym wstrząsem. Co wiadomo o okolicznościach, w jakich odszedł Nipsey Hussle? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Nipsey Hussle nie żyje. Taką wiadomość jako pierwszy podał serwis TMZ w niedzielny wieczór 31 marca 2019 roku. Wiadomość błyskawicznie zaczęła obiegać media i szokować cały hip-hopowy świat. Nipsey Hussle uchodził bowiem za wschodzącą gwiazdę rapu. Wielką popularność zdobył tuż po wydaniu w 2018 roku debiutanckiej płyty Victory Lap. Amerykanin został bowiem nominowany za nią do nagrody Grammy. Jeszcze w lutym publikował zaś świetnie przyjęty singiel Racks In The Middle. Co wiadomo o okolicznościach śmierci rapera?

Przeczytaj też: Znany raper złamał kręgosłup. Co się stało, jak się czuje i o kogo chodzi?

Nipsey Hussle zginął w strzelaninie!

Jak donosi TMZ, Nipsey Hussle został zastrzelony! Jak doszło do tragicznego zdarzenia? Dramat rozegrał się w Los Angeles, przed sklepem odzieżowym rapera. Relacje mówią, że strzały padły z samochodu. Nipsey Hussle został kilkukrotnie trafiony. Przewieziono go do szpitala, ale nie zdołano mu pomóc. Muzyk miał 33 lata.

W strzelaninie ranne zostały też dwie inne osoby. Trafiły one do szpitala. Media nie podają żadnych informacji na temat ich tożsamości i stanu zdrowia.

Kim był Nipsey Hussle?

Nipsey Hussle naprawdę nazywał się Ermias Davidson Asghedom. Jego kariera muzyczna nabrała tempa po Victory Lap i nominacji do Grammy. Płytę promował między innymi tytułowy utwór.

Zabójstwo Nipsey Hussle'a zszokowało wiele osób. W środowisku amerykańskiego hip-hopu od dawna mówiło się jednak o powiązaniach rapera. Był on członkiem Rollin 60's Neighborhood Crips - ulicznego gangu z Los Angeles. Śmierć ma prawdopodobnie związek z porachunkami zwalczających się wzajemnie grup przestępczych.

Przeczytaj też: Nipsey Hussle: rodzina, nominacja Grammy, wojny gangów... Kim był zastrzelony raper?

Gwiazdy żegnają rapera

Policja poszukuje sprawcy lub sprawców zabójstwa. Tymczasem w sieci pojawiają się wpisy gwiazd, które żegnają Nipsey Hussle'a. Posty zamieścili między innymi Rihanna i Drake.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze