POZNAJCIE GO BLIŻEJ

Nikodem Pajączek - wiek, kariera, rodzina, miasto. Kim jest finalista The Voice Kids 7?

2024-04-26 15:54

On nie pomylił programów? Pytali trenerzy, gdy usłyszeli jego głos w Przesłuchaniach w Ciemno The Voice Kids 7. Dojrzały wokal pokazał śpiewając jedną z najbardziej uczuciowych piosenek ostatnich lat. Mowa o utworze "Daylight", pod którym podpisuje się David Kushner. Nikodem Pajączek jest wyjątkowym talentem, o czym przekonali się widzowie w każdym kolejnym odcinku programu.

Spis treści

  1. Nikodem Pajączek - kim jest?
  2. Nikodem Pajączek - wiek
  3. Nikodem Pajączek - sukcesy
  4. Nikodem Pajączek - rodzina
  5. Nikodem Pajączek - miasto
  6. Nikodem Pajączek - The Voice Kids

Nikodem Pajączek w The Voice Kids 7 jest prawdziwym objawieniem. Przychodząc do programu był już oszlifowanym diamentem i tak naprawdę trenerzy nie musieli długo z nim pracować. Chłopak urodził się z talentem wokalnym, który później udoskonalał w szkole w swoim mieście. Efekt? Przebrnął przez castingi, wziął udział w programie, oczarował trenerów oraz publiczność i dotarł do wielkiego finału. Nawet, jeśli nie wygra, to trzeba zwrócić na niego uwagę!

Nikodem Pajączek - kim jest?

Nikodem Pajączek jest odważnym i jak na swój wiek bardzo dojrzałym chłopcem. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął mając 6 lat. Na co dzień śpiewu uczy się w Chodzieskim Domu Kultury oraz w studiu piosenki. Śpiewa na różnych koncertach, na ulicy i w kościele. Jego występy bardzo podobają się publiczności.

Michell Siwak - kim jest finalistka The Voice Kids? Swoim głosem wywołuje łzy!

Jak się dowiedzieliśmy, w szkole pełni funkcję zastępcy przewodniczącego, prowadzi apele szkolne, na których również śpiewa. Poza wokalem interesuje się nagłośnieniem i prowadzeniem imprez. W wolnym czasie uczy się grać na pianinie oraz doskonali umiejętności związane z nagłośnieniem. Lubi spędzać czas aktywnie, jeżdżąc na rowerze, hulajnodze. Oprócz tego opiekuje się psem i dwoma kotami. W przyszłości chciałby zostać wokalistą znanym na całym świecie.

Czy jurorzy "The Voice Kids" są uzależnieni od telefonów?

Nikodem Pajączek - wiek

Ile lat ma Nikodem Pajączek? Urodził się 25 lutego 2011 roku. W 2024 obchodził 13-urodziny, ale jest bardzo dojrzały jak na swój wiek!

Nikodem Pajączek - sukcesy

Sukcesy Nikodema Pajączka cieszą jego bliskich, ale dają też satysfakcję jemu samemu. Oczywiście jego największym osiągnięciem jest dotarcie do wielkiego finału siódmej edycji The Voice Kids. Zanim jednak dostał się do programu odnosił mniejsze, ale równie cenne sukcesy. Wygrał konkurs "Dzieciaki Talenciaki", czy chociażby zwyciężył w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Baw się Baw".

Nikodem Pajączek - rodzina

Rodzina Nikodema Pajączka bardzo go wspiera i kibicuje. W trakcie jego występu w The Voice Kids za kulisami stała mama, tata, a także przyjaciółka Oliwia Wieczorek. Wcześniej, gdy właśnie ta dziewczyna była w The Voice Kids, to Nikodem wspierał ją za sceną! 

Tak dzisiaj wygląda Rudi Schuberth. Sprzyja mu natura i życie w spokojnym miejscu

Nikodem Pajączek - miasto

Nikodem Pajączek pochodzi z Józefowic niedaleko Szamocina.

Nikodem Pajączek - The Voice Kids

Trenerzy zdumieni i zachwyceni niezwykłą barwą głosu nastolatka, jego wyjątkową wrażliwością, rzadko spotykaną w tymi wieku dojrzałością oraz techniką wokalną, jednogłośnie zakomunikowali, że Nikodem Pajączek posiada wszystkie atuty, aby stać się idolem młodego pokolenia! Pochlebne opinie były jedynie wstępem do zaciętej walki o uczestnika, jakiej dotąd widzowie „The Voice Kids” nie widzieli! Trenerzy wspinali się na trenerskie fotele, próbowali zagłuszyć pozostałych i przekrzykiwali się, aby Nikodem wybrał właśnie ich na swoich mentorów.