Michell Siwak - kim jest finalistka The Voice Kids? Swoim głosem wywołuje łzy!

i

Autor: Michell Siwak - 1+1 - Sing Off ' The Voice Kids Poland 7 / screen z filmu na YouTube: The Voice Kids Poland Michell Siwak - kim jest finalistka The Voice Kids? Swoim głosem wywołuje łzy!

ZWRÓĆCIE NA NIĄ UWAGĘ

Michell Siwak - kim jest finalistka The Voice Kids? Swoim głosem wywołuje łzy!

2024-04-26 15:54

Michell Siwak sprawiła, że siódma edycja The Voice Kids wystartowała z ogromnym rozmachem. Swoim głosem doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo, które zawalczyły o to, by uczestniczka dołączyła do ich drużyny. W kolejnych odcinkach udowodniła swój talent. Dotarła do wielkiego finału i jej udział w programie zostanie zapamiętany na bardzo długo!

Spis treści

  1. Michell Siwak - kim jest finalistka The Voice Kids?
  2. Michell Siwak w The Voice Kids 2024

Michell Siwak - kim jest finalistka The Voice Kids? W drugim odcinku siódmej edycji zwróciła na siebie uwagę śpiewając megahit Beyonce. Odwróciła trzy fotele, a trenerzy rozpoczęli pomiędzy sobą bitwę na słowa o to, by dołączyła do ich ekipy. Baron stwierdził, że mamy do czynienia z ogromnym talentem, który wykracza poza skalę. Cleo przyznała, że Michell śpiewa sercem, co jest całkowicie magiczne. Natomiast Natasza Urbańska z przekonaniem stwierdziła, że po tym wykonaniu eksplodował jej mózg z zachwytu. 14-latka zdecydowała, że to właśnie pod skrzydłami tej artystki chce szlifować swój i tak już doskonały głos.

Widzowie "The Voice Kids" mają swoją faworytkę. To ona wygra program?

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo!

Michell Siwak - kim jest finalistka The Voice Kids?

Michell jest 14-letnią dziewczynką, która uwielbia muzykę. Śpiewać zaczęła mając zaledwie 5 lat, jest samoukiem. Uczy się w szkole w Londynie. Tam się urodziła i mieszka na co dzień. Poza śpiewaniem w wolnym czasie lubi gotować, bo bardzo interesują ją kuchnie całego świata. W przyszłości chciałaby zostać wokalną diwą i występować na wielkich, światowych scenach muzycznych.

W wolnych chwilach Michell oddaje się jeszcze jednemu zainteresowaniu, jakim jest gotowanie. Fascynacja kuchniami świata pozwala jej odkrywać nowe smaki i kultury z całego świata. Jej największym marzeniem jest bycie prawdziwą divą i występowanie na największych muzycznych scenach. I wydaje się to być w zasięgu ręki, szczególnie po tak emocjonującym udziale w "The Voice Kids". 

Michell Siwak w The Voice Kids 2024

Michell Siwak jest jednym z największych odkryć The Voice Kids. Poza doskonałym wykonaniem utworu "1+1" zrobiła furorę w bitwach śpiewając megahit "Tattoo" od Loreen. Zobaczcie sami, jak wypadła w bitwach!