Nietypowe zjawisko nad morzem! Możecie poczuć się jak w gorących źródłach!

2019-07-16 11:52
Plaża
Autor: East News / GERARD/REPORTER

Wakacje 2019 rozpoczęła fala upałów. Lipiec okazał się jednak dużo chłodniejszy niż poprzedni miesiąc. Obecnie na dworze panuje dość jesienna aura, chociaż wszyscy czekają z nadzieją na powrót upałów. W szczególnie złej sytuacji są obecni wczasowicze. Nad morzem można jednak zauważyć nietypowe zjawisko! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl.

Wakacje 2019 to wyjątkowy czas, gdy wszyscy powinni cieszyć się wypoczynkiem. Niestety, w lipcu nie mamy na to zbyt wielu możliwości. Chłodne powietrze, opady deszczu i gradu oraz porywisty wiatr zdominowały Polskę. Chociaż już niebawem zapowiadana jest kolejna fala upałów, to na razie pogoda nie rozpieszcza zwłaszcza turystów i wczasowiczów. Nad Bałtykiem doszło jednak do niezwykłego zjawiska, które w Polsce w zasadzie się nie powtarza!

Zobacz też: Kibice Juventusu Turyn ukrywali rakietę "ziemia-powietrze". Niecodzienne odkrycie!

Woda w Bałtyku 2019 - dziwne zjawisko w lipcu

Na niektórych plażach Bałtyku możemy zaobserwować niezwykłe zjawisko. W Międzyzdrojach i Świnoujściu woda ma wyższą temperaturę niż ta panująca na lądzie! Efekt jest o tyle zaskakujący, że wchodząc do niej, możemy poczuć się niemal jak w gorących źródłach. Temperatura jest cieplejsza o 3 stopnie. Mimo to, niewiele osób zdecyduje się na tak odważny krok.

Zobacz też: Pogrzeb Avril Lavigne w nowym wideo piosenkarki! Gwiazda zrywa z przeszłością?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze