Pogrzeb Avril Lavigne w nowym wideo piosenkarki! Gwiazda zrywa z przeszłością?

2019-07-16 11:07 MK
Avril Lavigne
Autor: Youtube/Avril Lavigne

Avril Lavigne po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Wokalistka, która dotychczas kojarzona była przez większość ludzi głównie z pop-rockowymi kompozycjami, całkowicie zmieniła styl. Gwiazda zaprezentowała teledysk do kolejnego singla z jej albumu Head Above Water, a fani są zachwyceni. Ich zdaniem, to jeden z najlepszych klipów, jaki wokalistka zrealizowała w całej swojej karierze. Zobaczcie go już teraz na ESKA.pl.

Avril Lavigne - nowy teledysk zachwycił wszystkich fanów. Po sześciu latach od wydania poprzedniej płyty, kanadyjska piosenkarka powróciła z nowym albumem. Krążek Head Above Water ukazał się w lutym i pokazał nieco inne oblicze gwiazdy, która kojarzona była raczej z energicznymi, pop-rockowymi kawałkami. W sieci ukazał się teledysk do ballady I Fell In Love With The Devil, który zaskoczył fanów artystki. Tym razem, Avril sięgnęła po religijne symbole, a fabułę osadziła w gotyckich klimatach. To zdecydowanie jeden z najbardziej kontrowersyjnych klipów, jakie kiedykolwiek stworzyła. Prezentujemy go poniżej.

Avril Lavigne - nowy teledysk I Fell In Love With The Devil

Ciemny las, trumna, karawan, symbole religijne - to wszystko znalazło się w najnowszym teledysku Avril Lavigne do piosenki I Fell In Love With The Devil. Gwiazda śpiewa w niej, że zakochała się w diable i ma przez to spore kłopoty. W klipie widzimy, jak ubrana w czerwoną suknię bohaterka wchodzi w relację ze złym mężczyzną, w którego rolę wcielił się Zane Carney. Część fanów spekuluje, iż klip odnosi się do związku piosenkarki z producentem muzycznym J. R. Rotemem. Inni twierdzą zaś, że scena, kiedy leży w trumnie to nawiązanie do krążących od lat w sieci pogłosek, iż Avril Lavigne nie żyje i została zastąpiona przez swojego sobowtóra.

Najnowsze