Pogrzeb Avril Lavigne w nowym wideo piosenkarki! Gwiazda zrywa z przeszłością?

2019-07-16 11:07
Avril Lavigne
Autor: Youtube/Avril Lavigne

Avril Lavigne po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Wokalistka, która dotychczas kojarzona była przez większość ludzi głównie z pop-rockowymi kompozycjami, całkowicie zmieniła styl. Gwiazda zaprezentowała teledysk do kolejnego singla z jej albumu Head Above Water, a fani są zachwyceni. Ich zdaniem, to jeden z najlepszych klipów, jaki wokalistka zrealizowała w całej swojej karierze. Zobaczcie go już teraz na ESKA.pl.

Avril Lavigne - nowy teledysk zachwycił wszystkich fanów. Po sześciu latach od wydania poprzedniej płyty, kanadyjska piosenkarka powróciła z nowym albumem. Krążek Head Above Water ukazał się w lutym i pokazał nieco inne oblicze gwiazdy, która kojarzona była raczej z energicznymi, pop-rockowymi kawałkami. W sieci ukazał się teledysk do ballady I Fell In Love With The Devil, który zaskoczył fanów artystki. Tym razem, Avril sięgnęła po religijne symbole, a fabułę osadziła w gotyckich klimatach. To zdecydowanie jeden z najbardziej kontrowersyjnych klipów, jakie kiedykolwiek stworzyła. Prezentujemy go poniżej.

Avril Lavigne - nowy teledysk I Fell In Love With The Devil

Ciemny las, trumna, karawan, symbole religijne - to wszystko znalazło się w najnowszym teledysku Avril Lavigne do piosenki I Fell In Love With The Devil. Gwiazda śpiewa w niej, że zakochała się w diable i ma przez to spore kłopoty. W klipie widzimy, jak ubrana w czerwoną suknię bohaterka wchodzi w relację ze złym mężczyzną, w którego rolę wcielił się Zane Carney. Część fanów spekuluje, iż klip odnosi się do związku piosenkarki z producentem muzycznym J. R. Rotemem. Inni twierdzą zaś, że scena, kiedy leży w trumnie to nawiązanie do krążących od lat w sieci pogłosek, iż Avril Lavigne nie żyje i została zastąpiona przez swojego sobowtóra.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze