Niedziela handlowa

i

Autor: Pixabay.com/Tumisu (Pixabay License) Niedziela handlowa [24.04.2022]. Czy w niedzielę sklepy są czynne?

Niedziele handlowe 2022 - kiedy wypadają? Daty niedziel handlowych 2022

2022-04-19 16:21

Niedziele handlowe są wyczekiwane przez wiele osób. Zrobienie zakupów przed ostatnim dniem tygodnia dla wielu osób jest wyzwaniem i dużym utrudnieniem. Niektórzy mogą pozwolić sobie na wielkie zakupy tylko w niedzielę. Kiedy będzie można to zrobić? Oto wszystkie niedziele handlowe, które zostały w 2022 roku.

Niedziela handlowa to dla wielu prawdziwe święto. Wiele osób tęskni za niedzielnymi wyjściami do centrów handlowych, gdzie mogli chodzić o ulubionych butikach i drogeriach w poszukiwaniu nowych rzeczy. Dla wielu niektórych nie jest to czas dla przyjemności, ale jedyna okazja do zrobienia dużych spożywczych zakupów. Tryb pracy niektórych osób nie pozwala im na wyjście do supermarketu w sobotę czy inny dzień tygodnia. W związku z tym internauci poszukują informacji na temat niedziel, w które otwarte są sklepy. Postanowiliśmy zebrać wszystkie daty w jednym miejscu. Znajdziesz je w tym artykule.

ZOBACZ TAKŻE: Czy 2 maja 2022 jest wolny od pracy? W jaki dzień wypada Święto Flagi?

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Niedziele handlowe w 2022 roku

Za nami już kilka niedziel handlowych w 2022 roku. Będzie ich jednak jeszcze więcej. Oto pozostałe daty.

  • 30 stycznia
  • 10 kwietnia
  • 24 kwietnia
  • 26 czerwca
  • 28 sierpnia
  • 11 grudnia
  • 18 grudnia
Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?

Niedziela handlowa - geneza

Przepisy dotyczące zakazu handlu w niedzielę przyjęto już w marcu 2018 roku. Początkowo niehandlowe były tylko pierwsza i ostatnia niedziela w miesiącu, ale w kolejnych latach zakaz działalności w tym dniu rozszerzał się na kolejne dni. W 2019 roku można było zrobić zakupy tylko w ostatnią niedzielę miesiąca oraz dodatkowo przed świętami.

Jadąc na zakupy nie zapomnijcie zabrać portfela. A jeśli portfel jest pusty, zawsze możecie spróbować dorobić, jak Albert z ESKI :)

Posłuchajcie, jak wkręca słuchaczy... na 500+!

Listen to "Wojtuś bez szmalu" on Spreaker.