Nie wiesz co to za piosenka? Zanuć ją, a nowa funkcja Google powie ci jej tytuł

google
Autor: Pixabay.com

Usłyszałeś piosenkę bądź tylko jej fragment ale nie znasz całkowitej nazwy? Dzięki najnowszej funkcji, jaką wprowadził Google możesz poznać jej tytuł, w momencie kiedy ją zanucisz! Więcej opcji hej Google co to za piosenka? zdradzamy na ESKA.pl

Bardzo często w życiu słyszymy jakąś piosenkę mimochodem, która później towarzyszy nam w myślach przez resztę dnia. Choć nie znamy jej tytułu ona nie daje nam spokoju i cały czas chodzi nam po głowie. Z pewnością mieliście taką sytuację, w której nuciliście jakąś piosenkę, a w ogóle nie znaliście jej tytułu. Taka sytuacja potrafi być męcząca więc na pomoc przychodzi nam nowa funkcja Google. Otóż popularna przeglądarka internetowa chce ułatwić życie internautom i rozwiązywać takie problemy zaledwie kilka sekund. Hej Google co to za piosenka to najnowsze hasło od asystenta Google, dzięki któremu poznamy tytuł melodii, która siedzi nam w głowie. Jak działa nowa muzyczna funkcja? Nucąc, gwiżdżąc lub podśpiewując piosenki poznamy ich dokładny tytuł. Ta niesamowita funkcja z pewnością zostanie doceniona przez internautów i będzie cieszyła się ogromną popularnością. Jak uruchomić funkcję na telefonie i czy jest ona dostępna w języku polskim? Więcej informacji na temat najnowszej komendy od Google'a znajdziecie poniżej.

Google - co to za piosenka?

Hej Google co to za piosenka - właśnie takim hasłem uruchomisz najnowszą funkcję. Zaraz po wypowiedzeniu komendy należy że przez kilka do kilkunastu sekund nucić melodię. Funkcja ta jest dostępna w języku polskim tylko i wyłącznie dla użytkowników systemu Android osoby korzystające ze systemu iOS muszą obsługiwać ją w języku angielskim.

Najnowsze