Britney Spears i Paris Hilton

i

Autor: 0000001/Reporter

Nie uwierzycie, co Paris Hilton zrobiła dla Britney Spears! To pokazuje, jak silna jest ich przyjaźń

2022-06-27 16:10

Od ślubu Britney Spears minęło już kilka tygodni. Księżniczka popu udała się na miesiąc miodowy, a jej fotograf ślubny zawitał w tym czasie do Polski. Mieliśmy okazję porozmawiać z Kevinem Ostajewskim, który zdradził nam kulisy szeroko komentowanej w mediach uroczystości. Jaka Britney jest naprawdę? Jak imprezuje się z Madonną? Sprawdźcie!

Ślub Britney Spears był jednym z największych wydarzeń medialnych tego roku. Księżniczka popu, która w listopadzie 2021 roku odzyskała wolność, stanęła na ślubnym kobiercu w czerwcu. Britney została żoną Sama Asghariego, z którym poznała się na planie teledysku do piosenki Slumber Party w 2016 roku. Irański trener personalny towarzyszył piosenkarce przez cały okres jej walki o utraconą w 2008 roku wolność. Obecnie para przebywa na miesiącu miodowym, a my mieliśmy okazję porozmawiać z człowiekiem, który nie tylko osobiście zna Britney i Sama, ale robił im zdjęcia w ich najpiękniejszym dniu. Mowa o Kevinie Ostajewskim - polskim fotografie na co dzień mieszkającym w Stanach Zjednoczonych. Artysta zdradził nam, jak wyglądała ceremonia, a także, na jakie poświęcenie zdobyła się Paris Hilton, by móc wziąć w niej udział.

To Polak robił ślubne zdjęcia Britney Spears. Opowiada, jak do tego doszło

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?

Fotograf Britney Spears o ślubie

Kevin Ostajewski jest osobistym fotografem Paris Hilton, która, jak wiadomo, była kiedyś najlepszą przyjaciółką Britney. Ich zdjęcia ze wspólnych wypadów okupowały pierwsze strony gazet, nierzadko wywołując prawdziwą sensację. Gdy Britney znalazła się pod kuratelą ojca, ich kontakt zanikł. Mimo tego Paris zawsze wypowiadała się o Britney w samych superlatywach i jako jedna z pierwszych gwiazd show-biznesu nagłaśniała ruch Free Britney. Teraz, gdy księżniczka popu znów jest wolnym człowiekiem, przyjaźń blondynek odżyła. Kevin przyznał, że Paris odmówiła występu samemu prezydentowi Bidenowi, by pojawić się na ślubie Spears. Wow!

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!