Kevin Ostajewski

i

Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER / Screen/Instagram/@kevinostaj Kevin Ostajewski fotografem na ślubie Britney Spears

To Polak robił ślubne zdjęcia Britney Spears. Opowiada, jak do tego doszło

2022-06-13 11:11

Britney Spears wzięła ślub z Samem Asgharim, a zdjęcia z uroczystości weselnej obiegły cały świat. Mało kto wie, że ich autorem jest Polak - Kevin Ostajewski - który opowiedział o współpracy z księżniczką popu.

Britney Spear i Sam Asghari pobrali się 9 czerwca 2022. Na hucznej imprezie nie zabrakło najbliższej rodziny, w tym rodziców i synów piosenkarki, jak również największych gwiazd światowego formatu, jak Madonna, Selena Gomez, Paris Hilton, Donatella Versace czy Drew Barrymore. Ku zaskoczeniu Polaków, pojawił się również rodzimy akcent w postaci fotografa, który uwiecznił na fotografiach tę szczególną dla młodej pary chwilę.

Britney Spears w obiektywie Kevina Ostajewskiego - jak to się stało?

Pochodzący z Polski fotograf, Kevin Ostajewski, ma bardzo imponujące portfolio, o czym można się przekonać przeglądać jego profil na Instagramie. Kevin obraca się wśród wielu sław, a swoją karierę za oceanem zaczynał jako operator aktywności fitness, pracując z wieloma znanymi trenerami. W rozmowie z jednym z polskich portali opowiedział jak to się stało, że sama Britney Spears skorzystała z jego usług.

Sam Asghari jest moim kolegą, którego poznałem parę lat temu i pracowałem dla niego jako filmowiec. To on razem z Britney zaproponowali mi, abym robił zdjęcia i nagrania z ich wesela powiedział Kevin Ostajewski w rozmowie z "Plejadą".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Britney Spears wzięła ślub! Jej sukienka mogła kosztować FORTUNĘ

Kevin prowadzi w Los Angeles swoją firmę, która współpracuje z influencerami i gwiazdami Hollywood. Dzięki dobrym opiniom jego siatka kontaktów ciągle się rozszerza, co sprawia, że jego nazwisko jest coraz bardziej znane w celebryckich kręgach.

Mieszkam w USA od 2011 r. W Chicago skończyłem szkołę średnią, a po jej ukończeniu zacząłem robić filmy z osobami uprawiającymi fitness. Następnie wyjechałem do Los Angeles, gdzie pracowałem z influencerami. Było bardzo trudno, jednak dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości poznałem dużo osób i z polecenia rozpocząłem pracę z Paris Hilton - kontynuował wypowiedź.

Oprócz Britney Spears, Kevin Ostajewski miał okazję fotografować i nagrywać takie gwiazdy jak: Paris Hilton, Billie Eilish, Kim Kardashian, zespół The Chainsmokers, Camila Cabello, Adriana Lima, czy jedną z największych gwiazd fitness Pamela Reif.

Sonda
Wiedziałeś/aś wcześniej kim jest Kevin Ostajewski?
ILE WŁOŻYĆ DO KOPERTY [KOMUNIA, WESELE] | ESKA XD - Radio Eska #49