Britney Spears i Sam Asghari w teledysku

i

Autor: YouTube/Britney Spears

Zlizywała przed nim mleko, teraz jest z nim w ciąży! Tak wyglądały początki tej power couple

2022-04-12 12:44

Początki głębszych relacji bywają fascynujące. Ciekawą historią dotyczącą ich związku mogą pochwalić się Britney Spears i Sam Asghari, którzy już niebawem zostaną rodzicami. Hollywoodzka power couple poznała się na planie jednego z projektów sławnej na całym świecie księżniczki popu. Zanim Brit poszła na randkę z modelem, zlizywała przed nim mleko.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Britney Spears jest jedną z największych gwiazd w dziejach muzyki. Piosenkarka dała się poznać już jako nastolatka, wydając hit za hitem. Równie mocno, co jej zawodowymi projektami, publiczność od samego początku interesowała się jej życiem prywatnym. Na przestrzeni lat artystkę łączono z wieloma mężczyznami, w tym z samym... księciem Williamem. Tak, wnuk Elżbiety II miał być wielkim fanem Britney i chętnie wymieniać z nią wiadomości tekstowe. Do spotkania księcia z księżniczką popu jednak nigdy nie doszło. Od 2016 roku Britney Spears pozostaje w związku z młodszym od niej o 13 lat irańskim modelem Samem Asgharim. Wokalistka wielokrotnie przyznawała, że ukochany był jej oparciem w najtrudniejszych momentach życia, kiedy walczyła o odzyskanie wolności. Marzenie Brit spełniło się w listopadzie 2021 roku. Po blisko 14 latach kuratela, jaką sprawował nad nią jej ojciec, została oficjalnie zniesiona. Jako wolna kobieta Britney Spears postanowiła korzystać z życia na całego. Za pośrednictwem mediów społecznościowych obwieściła, że jest w trzeciej ciąży. Gratulacje posypały się z całego świata. Ciekawe, czy pamiętacie początki przyszłych rodziców...

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?

Britney Spears i Sam Asghari

Teledyski Britney Spears zawsze przepełnione były tańcem, oryginalnymi kostiumami i... gorącymi mężczyznami. U boku wokalistki pojawiały się największe ciacha show-biznesu. W 2016 roku partnerem Britney, jeszcze wtedy zawodowym, był właśnie Sam Asghari. Irański model zagrał kochanka gwiazdy w jej ostatnim wideoklipie zrealizowanym do kawałka Slumber Party. W jednej ze scen wyuzdana Britney zlizuje rozlane na stole mleko, seksownie prężąc swoje ciało.

Fani piosenkarki od początku matchowali ją z Samem. Plotki dotyczące ich romansu eksplodowały, gdy model, a następnie wokalistka zamieścili wspólne zdjęcia z Sylwestra 2016/2017. We wrześniu 2021 księżniczka popu powiedziała TAK, a teraz obwieściła, że zostanie mamą. Gratulujemy! Ciekawe tylko, czy gdy dziecko w przyszłości zapyta, jak się poznali, to pokażą mu wspólnie nakręcony wideoklip.

Allan Enso Krupa o singlu Lambada, byciu synem Edyty Górniak i porównaniach do Maty

Są różne sposoby na zostanie gwiazdą :) Podobno najłatwiej o to na TikToku.

Posłuchaj podcastu "Gość Radia ESKA" i dowiedz się więcej!

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.