Justin Timberlake

i

Autor: Guerin Charles/ABACA/Abaca/East News

ma problemy z wiernością...

Nie tylko Britney Spears. Justin Timberlake zdradzał też Cameron Diaz. Kochanka wydała go po latach!

2024-02-21 15:51

Książka Britney Spears rzuciła nowe światło na jej relację z Justinem Timberlakiem. Wokalistka wyznała, że wiedziała o zdradach, jakich dopuszczał się jej ukochany. Księżniczka popu nie była jednak jedyną, której piosenkarz był niewierny. Będąca niegdyś króliczkiem Playboya modelka wyjawiła, że była kochanką artysty, gdy ten tworzył związek z Cameron Diaz.

Justin Timberlake nie ma w ostatnim czasie najlepszej passy. Wokalista zdecydował się na powrót do muzyki, jednak premiera singla "Selfish" została przyćmiona przez rewelacje, jakimi w swojej książce podzieliła się Britney Spears. W autobiografii zatytułowanej "Kobieta, którą jestem" księżniczka popu wyjawiła, że wbrew narracji, jaką Justin Timberlake przedstawił w mediach, promując swój longplay "Justified", to on zdradzał ją w trakcie trwania ich związku. Piosenkarka przymykała jednak oko na przewinienia swojego partnera.

Wiedziałam, że w trakcie naszego związku Justin parę razy mnie zdradził. Jako że byłam tak niesamowicie zakochana, dałam spokój, chociaż tabloidy nie pozwalały mi o tym zapomnieć. Kiedy w 2000 roku N Sync pojechali do Londynu, paparazzi przyłapali go w samochodzie z jedną z dziewczyn z All Saints. Ale ja nie powiedziałam ani słowa. Byliśmy wtedy parą dopiero od roku. Innym razem przebywaliśmy w Vegas i jeden z moich tancerzy, który się z nim kumplował, powiedział mi, że Justin wskazał pewną dziewczynę gestem i powiedział:

– Stary, miałem ją wczoraj.

Nie powiem, o kogo chodziło, bo to popularna osoba, która ma dziś męża i dzieci. Nie chcę, żeby źle się z tym czuła. Mój kolega był zszokowany i podejrzewał, że Justin mówi tak tylko dlatego, że był zjarany i chciał się popisać. Plotkowano o jego romansach z różnymi tancerkami i groupies. Ja to wszystko odpuszczałam, ale Justin bez wątpienia spał z wieloma dziewczynami. Wiedziałam o tym, po prostu nic nie mówiłam - napisała.

Tuż przed wydaniem singla "Drown", który będzie promować nowy album Timberlake'a, na temat jego niewierności wypowiedziała się gwiazda "Playboya" Zoe Gregory. To z nią artysta miał zdradzić Cameron Diaz.

Luna na Eurowizji | MAKS ON AIR SHORT

Justin Timberlake zdradzał Cameron Diaz

Justin Timberlake ma problemy z wiernością. Kilka lat temu głośno było o jego romansie z Alishą Wainwright. Jessica Biel wybaczyła jednak ukochanemu. Pod koniec 2023 roku cały świat żył zwierzeniami Britney, a teraz głośno jest o rewelacjach, jakimi podzieliła się Zoe. W rozmowie z "Daily Mail" będąca króliczkiem Playboya modelka zdradziła, że Timberlake początkowo odrzucał jej zaloty, jednak ostatecznie dał się skusić.

Nie chciał wyjść na mięczaka. Weszliśmy do groty [w rezydencji Hefnera] i oboje rozebraliśmy się – do spodenek – i trochę zaszaleliśmy. Nie uprawialiśmy seksu, ale pieściliśmy się i całowaliśmy - wyznała.

Jesteście zaskoczeni?