Nicki na Messengerze już działają! Jak zmienić pseudonim na Messengerze?

i

Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Nicki na Messengerze już działają! Jak zmienić pseudonim na Messengerze?

Nicki na Messengerze 2021 już DZIAŁAJĄ! Jak zmienić pseudonim na Messengerze?

2021-04-04 16:34

Nicki na Messengerze to istotna sprawa dla wielu osób. Nie dość, że to kwestia bezpieczeństwa, to na dodatek dobra zabawa. Do tej pory wszyscy użytkownicy mieli problemy ze zmianą nicku w popularnym komunikatorze. Teraz problem został rozwiązany. Jak zmienić pseudonim na Messengerze? Lifehack, który zrobicie w 2 minuty, odkrywamy na ESKA.pl!

Nicki na Messengerze już działają! Jak zmienić pseudonim na Messengerze? Jak działa zmiana nazwy na Messengerze? Podpowiadamy z myślą o osobach, które bardzo ubolewały nad zniknięciem tej opcji. Zmiana nicku na Messengerze pozwala tak naprawdę zachować bezpieczeństwo osób, z którymi piszemy. Zmieniając pseudonim na Messengerze ukrywacie prawdziwe imię i nazwisko osoby, z którą piszecie, a tym samym troszczycie się o jej dane osobowe. Często wysyłamy wiadomości w autobusie, pociągu, czy w innym miejscu publicznym. Oszuści znając dane Waszego znajomego mogą je wykorzystać pisząc po prostu do tej osoby. Zmiana pseudonimu na Messengerze 2021 pozwala również na dobrą zabawę. Możecie nazwać kolegę, koleżankę, siostrę, czy brata, jakkolwiek chcecie. Pisaliśmy już o tym, że zmiana pseudonimu na Messengerze nie działa w połowie grudnia poprzedniego roku. Wtedy właśnie osoby odpowiedzialne za serwis wyłączyły tę opcję ze względu na zmiany zasad ochrony prywatności w Unii Europejskiej. Wyłączone zostały również inne ważne funkcje tj. galeria z materiałami foto i wideo.

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Nicki na Messengerze - jak zmienić pseudonim?

Nicki na Messengerze 2021 już działają i to na wszystkich urządzeniach. Opcja zmiany nicku na Messengerze jest możliwa na telefonach z systemem Android i iOS. Do 1 kwietnia 2021, to nie jest żart, zmiana nicku nie była jeszcze dostępna w komunikatorze z fioletowym logo. Można było korzystać z tej funkcji, tylko w Messenger Lite. Jeśli jakimś sposobem nie macie podstawowego, pełnego Messengera, to poczyńcie następujące kroki:

  1. Wejść do sklepu Google Play, zainstalować Messenger Lite: Bezpłatne rozmowy i wiadomości
  2. Następnie kliknąć i potwierdzić Waszą tożsamość
  3. W następnym kroku klikacie w okno czatu, który prowadzicie z osobą, której nick chcecie zmienić
  4. Klikacie w górnym prawym rogu ikonkę "i"
  5. Następnie w opcji "Nicki" ustawiacie nick.

Jeśli macie podstawową wersję Messengera to sposób jest dokładnie taki sam. Wystarczy wejść w okno czasu z daną osobą, kliknąć ikonkę informacje w górnym prawym rogu i wybrać opcję nicki.

Messenger: nick, pseudonim - dlaczego nie działały?

Nicki na Messengerze nie działały w wyniku zmian zasad ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej. Z takim problem spotykają się użytkownicy 27 państw Unii Europejskiej, a także państw takich, jak: Islandia, Norwegia, Liechtenstein i Wielka Brytania. Przypominamy, że na razie opcja działa wyłącznie na urządzeniach z systemem Android.

QUIZ Czy jesteś uzależniony od Facebooka? Wynik może szokować

Pytanie 1 z 10
Pierwsze nad czym zastanawiasz się rano po przebudzeniu to: