Niall Horan - koncert online transmitowany w Polsce. Gdzie i po ile kupić dostęp do livestream?

2020-10-15 13:18
Niall Horan - koncert online transmitowany w Polsce. Gdzie i po ile kupić dostęp do livestream?
Autor: Dean Martindale Niall Horan - koncert online transmitowany w Polsce. Gdzie i po ile kupić dostęp do livestream?

Niall Horan zagra specjalny koncert dla wszystkich swoich fanów. Artysta miał wystąpić w Polsce 13 października, ale w związku z pandemią, muzyczne show zostało odwołane. Teraz będzie można obejrzeć widowisko na żywo online. Gdzie i po ile kupić dostęp do livestream? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Niall Horan - koncert online transmitowany w Polsce. Gdzie i po ile kupić dostęp do livestream? Niall Horan to były członek boysbandu One Direction. Muzyk postanowił zrobić niespodziankę swoim fanom na całym świecie. Przez cały czas pracował nad specjalnym wydarzeniem, które będzie miał miejsce w legendarnej londyńskiej Royal Albert Hall. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie. Gdzie i po ile kupić dostęp do livestream koncertu Nialla Horana?

ESKA XD #005

Niall Horan - gdzie i po ile kupić dostęp do livestream?

Bilety na koncert Nialla Horana będą dostępne od piątku 16 października o godzinie 10:00 czasu polskiego na stronie niallhoran.com. Cały zysk zostanie podzielony między ekipę koncertową Nialla, a fundusz pomocy #weneedcrew. Nie ma jeszcze informacji w jakiej cenie będą dostępne bilety. 

Niall Horan - kiedy oglądać koncert na żywo?

Transmisja z legendarnej londyńskiej Royal Albert Hall odbędzie się 7 listopada 2020 roku. Konkretna godzina zostanie podana 16 października o 10:00.

Najnowsze