Halloween na Messengerze! Facebook dodaje nowe funkcje, dzięki którym kostium nie będzie ci potrzebny

Halloween
Autor: Pixabay.com

Klimat nadchodzącego Halloween 2020 jest już nawet na najpopularniejszym komunikatorze! Messenger od Facebooka właśnie wzbogacił się o nowe, upiorne funkcje, dzięki którym strój na zbliżające się święto Halloween nie będzie ci już potrzebny! Wystarczy, że użyjesz nowych opcji w komunikatorze w postaci przerażających masek! Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Facebook nie zapomniał o nadchodzącym Halloween 2020, które przypada w ostatnią sobotę tego miesiąca, czyli 31 października 2020! Jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych zadbał o to, aby wszyscy użytkownicy mogli w pełni odczuć klimat związany z Halloween i z tej okazji wzbogacili swój komunikator o przerażające filtry, a także naklejki, które będzie można rozsyłać do swoich znajomych za pośrednictwem Messengera! Halloween w 2020 roku przybierze z pewnością kompletnie inną formę, niż co roku ze względu na wciąż trwającą, a co gorsza rosnącą w zastraszającym tempie pandemie koronawirusa. Portal scalający ludzi, jeden z potężniejszych, czyli słynny Facebook postanowił za pomocą nowych filtrów i naklejek na Halloween dać szansę użytkownikom choć w takim stopniu odczuć popularne święto i pozwolić im wziąć w nim udział chociażby w taki sposób. Halloween jest ważnym wydarzeniem społecznościowych, które szczególnie hucznie jest obchodzone w Stanach Zjednoczonych.

Messenger na Halloween 2020 

Halloween 2020 w mediach społecznościowych zawsze jest obchodzone przesz użytkowników. Messenger zaopatrzył się w upiorne funkcje, które przypomną nam o zbliżającym się zwyczaju. Przerażające filtry AR, niepokojące tła ekranu, a także straszne naklejki! Takie funkcje pojawiły się w słynnym komunikatorze od Facebooka z okazji zbliżającego się Halloween!

Jak można ozdobić pokój dziecka na Halloween?
Najnowsze