Halloween na Messengerze! Facebook dodaje nowe funkcje, dzięki którym kostium nie będzie ci potrzebny

2020-10-15 12:04
Halloween
Autor: Pixabay.com

Klimat nadchodzącego Halloween 2020 jest już nawet na najpopularniejszym komunikatorze! Messenger od Facebooka właśnie wzbogacił się o nowe, upiorne funkcje, dzięki którym strój na zbliżające się święto Halloween nie będzie ci już potrzebny! Wystarczy, że użyjesz nowych opcji w komunikatorze w postaci przerażających masek! Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Facebook nie zapomniał o nadchodzącym Halloween 2020, które przypada w ostatnią sobotę tego miesiąca, czyli 31 października 2020! Jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych zadbał o to, aby wszyscy użytkownicy mogli w pełni odczuć klimat związany z Halloween i z tej okazji wzbogacili swój komunikator o przerażające filtry, a także naklejki, które będzie można rozsyłać do swoich znajomych za pośrednictwem Messengera! Halloween w 2020 roku przybierze z pewnością kompletnie inną formę, niż co roku ze względu na wciąż trwającą, a co gorsza rosnącą w zastraszającym tempie pandemie koronawirusa. Portal scalający ludzi, jeden z potężniejszych, czyli słynny Facebook postanowił za pomocą nowych filtrów i naklejek na Halloween dać szansę użytkownikom choć w takim stopniu odczuć popularne święto i pozwolić im wziąć w nim udział chociażby w taki sposób. Halloween jest ważnym wydarzeniem społecznościowych, które szczególnie hucznie jest obchodzone w Stanach Zjednoczonych.

Messenger na Halloween 2020 

Halloween 2020 w mediach społecznościowych zawsze jest obchodzone przesz użytkowników. Messenger zaopatrzył się w upiorne funkcje, które przypomną nam o zbliżającym się zwyczaju. Przerażające filtry AR, niepokojące tła ekranu, a także straszne naklejki! Takie funkcje pojawiły się w słynnym komunikatorze od Facebooka z okazji zbliżającego się Halloween!

Jak można ozdobić pokój dziecka na Halloween?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze