New Music Friday w Radiu ESKA: premiery 13.12.2019

2019-12-13 11:07 RW
New Music Friday w Radiu ESKA: premiery 13.12.2019
Autor: single cover art New Music Friday w Radiu ESKA: premiery 13.12.2019

Piątek trzynastego - czy ma to jakieś znaczenie?! Osoby, które wierzą w przesądy zachowują dziś szczególną ostrożność, a miłośnicy nowej muzy świętują wydanie nowych utworów. Wydawać się może, że wszystko, co muzycznie najlepsze już w tym roku było. Okazuje się, że największe gwiazdy nie przestają zaskakiwać. Przekonajcie się o tym sami - na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA: nowości muzyczne od samego rana gramy wam na naszej antenie, ale również podrzucamy na ESKA.pl. W piątek, 13 grudnia, pojawiło się kilka numerów, które mogą stać się wielkimi hitami na początku 2020 roku. Zdecydowanie tak jest w przypadku nowej piosenki Tiesto, który pod koniec listopada gościł w Polsce. Jeden z najbardziej doświadczonych producentów na rynku, idzie za ciosem i po sukcesie megahitu Ritual stworzył kawałek zatytułowany Blue. Nowy singiel ujawniła również Dua Lipa, jednak raczej prędko nie zagości z tym numerem na listach hitów. Wszystko za sprawą wciąż dużej popularności utworu Don't Start Now. 

Oprócz nowości muzycznych pojawiły się również zapowiedzi wydawnictw. Selena Gomez ogłosiła tytuł najnowszego albumu: Rare. Krążek trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 10 stycznia. Piosenki Seleny Gomez przed premierą pojawiły się na oficjalnych profilach artystki w serwisach społecznościowych. 

ESKA - premiery w New Music Friday 13.12.2019

  • Tiësto feat. Stevie Appleton - Blue
  • Nause feat. Rebecca Fiona - Cant Erase
Najnowsze