Selena Gomez - tytuł jej nowej płyty to nie przypadek. Co artystka chce przekazać fanom?

2019-12-13 10:38 MK
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Rok 2020 zapowiada się niezwykle ekscytująco dla wszystkich wielbicieli twórczości Seleny Gomez. Amerykańska wokalistka zapowiedziała, że już w styczniu do sprzedaży trafi jej drugi w pełni solowy krążek, zatytułowany RARE. Co artystka chce przekazać swoim fanom za pośrednictwem tego tytułu? To naprawdę piękny przekaz! Sprawdź szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Selena Gomez - płyta RARE z pewnością będzie wielkim zaskoczeniem dla wszystkich jej fanów. Po ponad czterech latach od zaprezentowania światu albumu Revival, z którego pochodzą takie hity jak Kill Em With Kindness czy Same Old Love, Selena Gomez powraca z nowym materiałem! Nowy krążek artystki to z pewnością jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw przez wszystkich słuchaczy muzyki popularnej. Po niespodziewanym wypuszczeniu singli Lose You To Love Me oraz Look At Her Now, apetyt wielbicieli gwiazdy na nową muzykę jeszcze bardziej się zaostrzył. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Selena Gomez zdradziła, że jej album RARE ukaże się już 10 stycznia 2020 roku. Na standardowej wersji krążka znajdzie się łącznie trzynaście premierowych utworów. Dlaczego artystka zdecydowała się właśnie na taki tytuł? Jak wiadomo, wybranie nazwy całego wydawnictwa to kluczowa kwestia. Musi ona bowiem być związana z zawartością krążka i jak najlepiej go reprezentować. Czujni fan zauważyli, że ich idolka już w 2018 roku uchyliła rąbka tajemnicy, jak może nazywać się jej nadchodzące dzieło muzyczne!

Selena Gomez - album Rare

Selena Gomez wielokrotnie mówiła w wywiadach, że nowy album jest dla niej bardzo istotny. Gwiazda od lat pracowała nad nim w studiu nagraniowym. Początkowo, miał on się ukazać już w 2017 roku, jednak artystka chciała, by zawarte na nim utwory w pełni odzwierciedlały jej uczucia. Podczas rozmowy z fanami w 2018 roku, Selena zdradziła, że jedna z jej piosenek będzie pięknym przekazem skierowanym do wszystkich kobiet. Dziś wiadomo, że miała wówczas na myśli utwór Rare, którego tytuł został wykorzystany jako nazwa całego longplaya. - To piękny przekaz do wszystkich dziewczyn, które nie zdają sobie sprawy z tego, że są unikatowe. Wydaje mi się, że nie mówi się nam wystarczająco często, że takie właśnie jesteśmy - przyznała.

Najnowsze